Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34
40-086 Katowice
śląskie, Polska

Nasze oddziały:

ING Bank Śląski S.A.

Puławska 2
02-566 Warszawa
mazowieckie, Polska

Co oferujemy pracownikom?

Indywidualny rozwój, ambitne zadania, dostęp do technologii i praca w zwinny sposób to tylko część oferty, którą proponujemy naszym pracownikom. Benefity i świadczenia dodatkowe wspierają nas na różnych etapach życia i rozwoju kariery w ING. Zobacz, co jeszcze możesz zyskać i uwierz, że będzie ciekawie!

ZDROWIE

To benefity i świadczenia, które pomogą Ci dbać o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Należą do nich m.in. prywatna opieka medyczna, program profilaktyki onkologicznej, wsparcie psychologiczne oraz dodatkowy pakiet świadczeń dla osób z niepełnosprawnościami.

ENERGIA

To rozwiązania, które zadbają o poziom Twoich sił witalnych oraz energię nie tylko w pracy. To m.in. dostęp do platformy kafeteryjnej, dodatkowe dni wolne, ale też świadczenia rekreacyjne i dofinansowanie do wypoczynku.

Możesz liczyć również na udogodnienia dla rodziców i opiekunów, a po m.in. 3 latach spędzonych w naszej firmie na dłuższy, dobrowolny urlop, czyli Sabbatical.

AKTYWNOŚĆ

To propozycje, które będą Cię wspierać w utrzymaniu dobrego samopoczucia i kondycji. Składają się na nie karta sportowa, możliwość udziału w Biegnij-Warszawo i Maszeruję-Kibicuję, stacje rowerowe obok naszych biur lub firmowe rowery, które możesz wypożyczyć.

W Katowicach do Twojej dyspozycji jest też Mocodajnia, czyli miejsce, które w zależności od potrzeb, może być salą spotkań, kreatywną przestrzenią warsztatową lub salą ćwiczeń. Sprzęt i zajęcia są dostosowane do potrzeb zgłaszanych przez pracowników.

FINANSOWA PRZYSZŁOŚĆ

To sposoby na oszczędzanie, inwestowanie i rozsądne zarządzane Twoim domowym budżetem. Od początku 2021 roku ubezpieczyliśmy w Nationale-Nederlanden wszystkich pracowników, którzy złożyli odpowiednią deklarację na stronie ubezpieczyciela. Składkę finansuje pracodawca, a pracownicy mogą poszerzyć ją o dodatkowe świadczenia w ramach oferty finansowanej ze środków pracownika. Nasz finansowy well-being obejmuje też m.in. Pracowniczy Program Emerytalny, działania edukacyjne i dodatkowe wsparcie finansowe dostępne w ramach zakładowego funduszu socjalnego.

ROZWÓJ

To sposoby na pogłębianie Twojej wiedzy, uczenie się i od-uczanie razem z nami. Wspieramy pracowników w świadomym wyborze ścieżki kariery, pomagamy im podnosić kompetencje i wykorzystywać swój potencjał. Każdy pracownik może ustalić ze swoim menadżerem Indywidualny Plan Rozwoju i rozwijać się tak, jak sam tego chce.

PRZYJAZNE BIURO

Przestrzeń, w której pracujemy (w biurze i w domu) zmieniamy na jeszcze bardziej przyjazną i funkcjonalną. Sukcesywnie wymieniamy biurka na elektryczne i krzesła na bardziej ergonomiczne, modernizujemy wentylacje w budynkach i tworzymy nowe aranżacje przestrzeni wspólnych – restauracji, kawiarni i miejsc odpoczynku.

DZIEŃ WOLNY NA WOLONTARIAT

Jako pracownik ING możesz przeznaczyć 8 godzin w roku na wolontariat z zachowaniem prawa do wynagrodzenia. Możesz wykorzystać ten czas w całości lub podzielić na godziny. W tym czasie wspieramy działania Fundacji ING Dzieciom lub innych ważnych dla nas organizacji czy inicjatyw.

JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA NOWEJ PRACY

Z większości benefitów i świadczeń możemy korzystać już od pierwszego dnia pracy, a nasza oferta jest szeroka i cały czas się powiększa.