Dane kontaktowe

Infosys Poland Sp. z o.o.

Pomorska 106A
91-402 Łódź
łódzkie, Polska

www.infosysbpm.com/global-presence/europe/delivery-center/Pages/lodz.aspx

NIP: 7251952061

Rekrutacja krok po kroku w Infosys Poland.

ETAP 1

Dowiedz się, kogo szukamy. Przeczytaj nasze oferty i jeżeli uznasz, że są skierowane właśnie do Ciebie – zaaplikuj wysyłając swoje CV w języku angielskim.

ETAP 2

Dokładnie analizujemy Twoje CV, żeby sprawdzić, czy odpowiada naszym potrzebom rekrutacyjnym.

ETAP 3

Jeżeli Twoje CV spełnia nasze wymagania, możesz spodziewać się telefonu z naszej strony. Najprawdopodobniej będzie to angielski lub niemiecki numer telefonu – nie wahaj się odebrać, to dzwoni nasz Międzynarodowy Team Rekrutacyjny! Przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną oraz wyśle linki do wykonania testów on-line.

ETAP 4

Teraz kolej na Ciebie – wypełnij testy w terminie podanym przez Rekrutera. Daj z siebie wszystko! Jeżeli je zdasz, przejdziesz do kolejnego etapu. Jeżeli wyniki nie będą satysfakcjonujące poinformujemy Cię o tym w wiadomości mailowej.

ETAP 5

Jeżeli znalazłeś się na tym etapie, oznacza to że wyniki twoich testów były bardzo dobre! Gratulujemy! Teraz skontaktuje sie z Tobą Konsultant ds. Rekrutacji z łódzkiego Recruitment Team’u i przeprowadzi z Tobą rozmowę rekrutacyjną przez telefon. Rozmowa będzie dotyczyła głównie Twojego doświadczenia, umiejętności oraz motywacji. Po rozmowie dowiesz się, czy Twój profil zostanie przekazany Managerowi zespołu do którego aplikujesz.

ETAP 6

Po pozytywnym przejściu rozmowy z Konsultantem, będzie Cię czekać jeszcze spotkanie face to face w siedzibie naszej firmy w Łodzi lub rozmowa przez Skype. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz, na takim spotkaniu może być obecny Twój potencjalny przyszły przełożony, który będzie badał twoje umiejętności miękkie oraz techniczne.

ETAP 7

To już finał! Teraz Manager wraz z Konsultantem podejmą decyzję o złożeniu oferty. Niezależnie od podjętej decyzji, otrzymasz od Nas informację zwrotną (mailowo lub telefonicznie). Jeżeli dobrze Ci poszło na rozmowie – Konsultant zadzwoni do Ciebie i złoży Ci ofertę pracy w naszej firmie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, warunki potwierdzane są mailowo przez obie strony. Witamy w Infosys!