Dane kontaktowe

Infosys Poland Sp. z o.o.

Pomorska 106A
91-402 Łódź
łódzkie, Polska

www.infosysbpm.com/global-presence/europe/delivery-center/Pages/lodz.aspx

NIP: 7251952061

Przyjazna atmosfera i wsparcie

Infosys to firma ambitnych, utalentowanych i kreatywnych ludzi, tworzących przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy.

Prywatna opieka medyczna

Firma oferuje prywatną opiekę medyczną dla osób zajmujących stanowiska specjalistyczne i wyższe oraz preferencyjne warunki przystąpienia do Medicover dla pozostałych pracowników.

Wsparcie społeczności

Infosys Poland angażuje się w wiele inicjatyw mających na celu wsparcie lokalnych społeczności. Oznacza to wspieranie lokalnych organizacji, domów dziecka, instytucji charytatywnych i schronisk dla zwierząt.

Dodatkowe benefity

Możliwość wykupienia dofinansowanej karty sportowej OK System - klika rodzajów pakietów do wyboru. Dla rodziców.

Programy rozwoju

Prowadzimy międzynarodowe programy rozwoju talentów i doskonalenia, które pomogą Ci zdobyć praktyczne umiejętności, zwiększyć produktywność i rozwinąć nowe kompetencje.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia i warsztaty, które pomogą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i rozwinąć kompetencje miękkie! Oferujemy również ścieżki specjalistycznych szkoleń dla naszych pracowników np. z obszaru finansów i księgowości ACCA oraz CIMA.

Prywatny żłobek oraz przedszkole

Z myślą o rodzicach powstało międzynarodowe przedszkole i żłobek, które znajduje się w naszym budynku biurowym. Mogą z niego korzystać tylko dzieci naszych pracowników.