Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Infosys Poland Sp. z o.o.

Pomorska 106A
91-402 Łódź
łódzkie, Polska

www.infosysbpm.com/global-presence/europe/delivery-center/Pages/lodz.aspx

NIP: 7251952061

Rekrutacja krok po kroku w Infosys Poland.

ETAP 1

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy! Przeczytaj nasze oferty pracy i jeżeli uznasz, że są skierowane właśnie do Ciebie – zaaplikuj wysyłając nam swoje CV w języku angielskim.

ETAP 2

Dokładnie przeanalizujemy Twoje CV, żeby sprawdzić, czy odpowiada naszym potrzebom rekrutacyjnym.

ETAP 3

Twoje CV spełnia nasze wymagania! Teraz spodziewaj się telefonu z działu rekrutacji. Może się zdarzyć, że będzie to międzynarodowy numer telefonu – nie wahaj się odebrać, to dzwoni nasz Team Rekrutacyjny! Przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną oraz wyśle linki do wykonania testów on-line.

ETAP 4

Teraz kolej na Ciebie – wypełnij testy w terminie podanym przez Rekrutera. Daj z siebie wszystko! Jeżeli je zdasz, przejdziesz do kolejnego etapu. Jeżeli wyniki nie będą satysfakcjonujące poinformujemy Cię o tym w wiadomości mailowej.

ETAP 5

Jeżeli znalazłeś się na tym etapie, oznacza to, że wyniki Twoich testów były bardzo dobre! Gratulujemy! Teraz skontaktuje się z Tobą Konsultant ds. Rekrutacji i przeprowadzi rozmowę rekrutacyjną przez telefon. Rozmowa będzie dotyczyła głównie Twojego doświadczenia, umiejętności oraz motywacji. Po rozmowie dowiesz się, czy Twój profil zostanie przekazany Managerowi zespołu, do którego aplikujesz.

ETAP 6

Po pozytywnym przejściu rozmowy z Konsultantem, będzie Cię czekać jeszcze spotkanie face to face w siedzibie naszej firmy w Łodzi, we Wrocławiu lub rozmowa przez Skype. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz, na takim spotkaniu może być obecny Twój potencjalny przyszły przełożony, który będzie badał twoje umiejętności miękkie oraz techniczne.

ETAP 7

To już finał! Teraz Manager wraz z Konsultantem podejmą decyzję o złożeniu oferty. Niezależnie od podjętej decyzji otrzymasz od nas informację zwrotną (mailowo lub telefonicznie). Jeżeli dobrze Ci poszło na rozmowie – Konsultant zadzwoni do Ciebie i złoży Ci ofertę pracy w naszej firmie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, warunki potwierdzane są mailowo przez obie strony.