Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Infosys Poland Sp. z o.o.

Pomorska 106A
91-402 Łódź
łódzkie, Polska

www.infosysbpm.com/global-presence/europe/delivery-center/Pages/lodz.aspx

NIP: 7251952061

PRZYJAZNA ATMOSFERA I WSPARCIE

Infosys to firma ambitnych, utalentowanych i kreatywnych ludzi. Wspólnie tworzymy przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy.

SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia i warsztaty, które pomagają zdobyć praktyczne umiejętności i rozwinąć kompetencje miękkie! Oferujemy ścieżki specjalistycznych szkoleń dla naszych pracowników, np. z obszaru finansów i księgowości ACCA oraz CIMA.

PROGRAM RESKILLINGU

W dobie postępującej cyfryzacji stawiamy na kompetencje przyszłości. Każdy z naszych pracowników ma szansę zdobywać nowe umiejętności.

CSR Club

Angażujemy się i tworzymy wiele inicjatyw mających na celu wsparcie lokalnej społeczności i osób wykluczonych. Właśnie opracowujemy aplikację dla osób z niepełnosprawnością ruchową - Access Łódź.

PROJEKTY CROSS-COUNTRY

W Infosys Poland spełniamy marzenia o podróżach. Dzięki projektom typu Cross-Country mamy możliwość zwiedzania nowych, często odległych miejsc, i poznawania wspaniałych ludzi.

INFY CLUBS

Pasjonaci sportów, zdrowego trybu życia, muzyki, książek...Każdy z nas ma swoje pasje i hobby. Dzięki działalności licznych InfyClubów możemy je rozwijać!

Prywatny żłobek oraz przedszkole

Z myślą o pracujących rodzicach powstało międzynarodowe przedszkole i żłobek, które znajduje się w naszym budynku biurowym. Mogą z nich korzystać tylko dzieci naszych pracowników.

SUMMER CAMP

Doskonale rozumiemy, jak ważny jest work-life balance! Dlatego nasi pracownicy mogą skorzystać ze specjalnej oferty letniego wypoczynku.

KARTA SPORTOWA

Sport to zdrowie! Dofinansowujemy kartę sportową OK System, bo wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie naszych pracowników.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla osób zajmujących stanowiska specjalistyczne i wyższe oraz preferencyjne warunki przystąpienia do Medicover dla pozostałych pracowników.