Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Infosys Poland Sp. z o.o.

Pomorska 106A
91-402 Łódź
łódzkie, Polska

www.infosysbpm.com/global-presence/europe/delivery-center/Pages/lodz.aspx

NIP: 7251952061

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług outsourcingowych, IT, konsultingowych i technologicznych, oraz jednym z największych pracodawców sektora usług w Polsce. Nasz łódzki oddział jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited – giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług biznesowych. Działamy w oparciu o Business Process Management (BPM), dzięki czemu aktywnie odpowiadamy na potrzeby klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku. 

Zatrudniamy 2.300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z 64 krajów, by na co dzień świadczyć usługi dla ponad 27 klientów w 28 językach. Do głównych obszarów specjalizacji naszego centrum należą: obsługa podatkowa, zarządzanie danymi biznesowymi, usługi finansowo-księgowe i zakupowe, transformacje biznesowe, obsługa procesów logistycznych oraz zarządzanie ryzykiem.

Współpracujemy z czołowymi przedstawicielami różnych sektorów światowej gospodarki, m.in. FMCG, branży wydobywczej, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, ubezpieczeniowych, finansowych i technologicznych.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy członkiem prestiżowego stowarzyszenia ABSL, posiadamy certyfikację ACCA oraz CIMA. Aktywnie współpracujemy z uczelniami wyższymi, w tym Uniwersytetem Łódzkim i Politechniką Łódzką, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wspierając młode talenty. Angażujemy się w wiele inicjatyw lokalnych oraz promujemy działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Poznaj nasze wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (215)