Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

InfoConsulting Sp. z o.o.

Grzybowska 2/36
00-131 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

infoconsulting.com/pl

NIP: 5252470392

Dlaczego warto nas wybrać

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm doradczych przynoszących wartość naszym klientom. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów, który koncentruje się na dostarczaniu klientom zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających ich biznes. Działamy w całej Europie zatrudniając ponad 200 wysokiej klasy ekspertów.

Pracujemy z najnowszymi technologiami informatycznymi, w tym ERP, Big Data, BI i AI. Z nami proces transformacji cyfrowej przynosi realne rozwiązania najważniejszych problemów i znacząco zwiększa efektywność biznesową.

Poszukujemy zarówno doświadczonych ekspertów, jak i studentów i absolwentów, którzy chcą z nami rozpocząć i rozwijać swoją karierę zawodową. Jeśli chcesz pracować w kreatywnym, dynamicznym zespole, odwiedź InfoConsulting Group.

Misja i Wartości

Misja

Jako wysokiej klasy eksperci, podwyższamy efektywność przedsiębiorstw przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.

Pracownicy InfoConsulting na całym świecie wyznają te same wartości:

Profesjonalizm - Tworzymy zespół ekspertów o wysokich kompetencjach, ukierunkowany na dostarczanie naszym klientom zaawansowanych rozwiązań informatycznych, wspierających ich biznes. Dbamy o wszechstronny rozwój, stale doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając swoją wiedzę. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, oferując najlepsze z dostępnych rozwiązań, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Zaangażowanie - Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dlatego osiągamy sukces, nawet w najbardziej zaawansowanych i złożonych projektach.

Współpraca - Jesteśmy zgranym zespołem. Wiemy, że razem możemy więcej osiągnąć, dlatego wzajemnie uzupełniamy się i wspieramy. Budujemy przyjazne i partnerskie relacje z klientami, starając się w pełni zrozumieć ich potrzeby.

Kreatywność - Cenimy pomysłowość i innowacyjność. Dzięki otwartości i dzieleniu się wiedzą możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania, jakich potrzebują.

Zaufanie - Zaufanie jakim obdarzają nas klienci i współpracownicy jest naszym największym kapitałem. Poprzez swoją sumienność i zaangażowanie budujemy wizerunek godnego zaufania partnera biznesowego, dbając o powierzone nam informacje.

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?