Dane kontaktowe

INFO ENERGIA

ul. 15 Sierpnia 15
82-500 Kwidzyn
pomorskie, Polska
Telefon: 55 625 90 00
[email protected]

www.info-energia.pl

NIP: 581 197 16 68

INFO ENERGIA jest firmą zajmującą się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w postaci paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła dla domu i biznesu.

Firma została założona w roku 2014 przez Dawida Widelskiego w Kwidzynie, gdzie też znajduje się siedziba. Obecnie zasięg działania INFO ENERGIA obejmuje obszar prawie całej Polski. Polityka firmy, wspierana zaangażowaniem i doświadczeniem pracowników, a także wysoka jakość produktów i usług, umożliwiają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.. Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty, wyróżnienia i setki pozytywnych opinii.

Dwukierunkowa misja firmy nastawiona jest na podejmowanie działań na rzecz ekologii poprzez oferowanie rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia  powietrza, a po drugie dostarczanie rozwiązań przynoszących oszczędności i komfort Klientom. Celem obu filarów przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań poprawiających jakość życia. 

Przewagą INFO ENERGIA jest rozbudowana struktura, w której skład wchodzą działy: Techniczny, Serwisowy, Handlowy, Marketingu, a także sieć doradców techniczno-handlowych. Firmę wyróżnia kompleksowa obsługa, od momentu pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania i realizację. 

Nasza firma zbudowana jest na istotnych filarach, które zgodne są z wartościami pracowników. Jeśli bliska jest Ci ekologia, poszukujesz nowych wyzwań, stabilnej pracy i chcesz się z nami rozwijać - zgłoś się na rekrutację!  

Co oferujemy?

  • Stawiamy na rozwój pracowników, dlatego oferujemy liczne szkolenia, podnoszące kwalifikacje; 
  • Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, więc zapewniamy uczciwe i przejrzyste warunki pracy; 
  • Posiadamy rozbudowaną flotę aut, nowoczesne oprogramowanie i sprzęt, co sprawia, że można pracować efektywniej i przyjemniej;  
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i korzystny dla pracownika system premiowania;  
  • Bogata opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe, których wybór zależny jest od preferencji pracownika;  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)