Dane kontaktowe

Infinite Sp. z o.o.

Projektowa 1
20-209 Lublin
lubelskie, Polska

NIP: 9461894773

Poznaj nas

W Infinite IT Solutions od 2002 roku tworzymy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych. Dotychczas znalazły one szerokie zastosowanie w takich branżach, jak: FMCG, motoryzacja, przemysł ciężki, logistyka, SHE, DIY, leasing, administracja publiczna.

Z naszych systemów korzysta ponad 5500 przedsiębiorstw nie tylko w kraju, ale również za granicą, gdzie firma systematycznie umacnia swoją pozycję jako dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Systemy Infinite są wykorzystywane m.in. w  ZEA, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii, Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji.

Infinite – Outsourcing Kompetencyjny

Wieloletnie doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy, aby wspierać firmy w obszarze IT i pomóc im kierować odpowiednie zasoby na realizację kluczowych działań biznesowych. Nasza działalność to odpowiedź zarówno na potrzeby Klientów jak i Specjalistów.

Dział Outsourcingu Kompetencyjnego dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat branży IT oraz rynku pracy. Dlatego pomożemy Ci znaleźć odpowiednich specjalistów, niezależnie od czasu na jakich ich potrzebujesz.  Infinite daje Ci kompleksowe wsparcie w realizacji projektów, obejmujące wszystkie etapy produkcji oprogramowania począwszy od analiz, poprzez implementację, wdrożenie, szkolenia, bieżące utrzymanie i rozwój. 

Do  Twojej dyspozycji pozostawiamy zarówno doświadczone zespoły, współpracujące ze sobą kilka lat, jak i zespoły kompletowane w zależności od potrzeb.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Outsourcing projektowy
  • Outsourcing kadry IT
  • Try & Hire
  • Rekrutacja ekspertów IT

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)