Dane kontaktowe

Infinite Sp. z o.o.

Projektowa 1
20-209 Lublin
lubelskie, Polska

NIP: 9461894773

O nas

Infinite od 2001 roku tworzy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych. Dotychczas znalazły one szerokie zastosowanie w takich branżach, jak: FMCG, motoryzacja, przemysł ciężki, logistyka, SHE, DIY.

Z narzędzi Infinite korzysta ponad 5000 przedsiębiorstw nie tylko w kraju, ale również za granicą, gdzie firma systematycznie umacnia swoją pozycję jako dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Systemy Infinite są wykorzystywane m.in. w Niemczech, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii, Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji.

INFINITE PAPERLESS - BIZNES BEZ PAPIERU

Nasza firma na bieżąco śledzi światowe postępy w tworzeniu i wdrażaniu technologii związanych z usprawnieniem procesów biznesowych za pomocą digitalizacji obiegu dokumentów w przedsiębiorstwach. Następnie kompleksowo optymalizuje je pod kątem indywidualnych oczekiwań klientów lub też proponuje dostosowanie wcześniej wybranych technologii do zmieniających się potrzeb firmy. Za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań można nie tylko przesyłać dokumenty, ale także podpisywać je elektronicznie, archiwizować czy dystrybuować.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)