Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Wierzbowa 84
62-081 Wysogotowo
, Polska
[email protected]

www.inea.pl/kariera

NIP: 7812013054

Benefity pracownicze

OPEN OFFICE

Pracujemy w charakterze Open Office i elastycznie podchodzimy do naszego stylu oraz sposobu wykonywania obowiązków. Możesz pracować zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi, tak aby było Ci wygodniej 😊

Ze względu na sytuację i troskę o zdrowie naszych pracowników, dziś większość z nas pracuje właśnie w formie zdalnej. Dla tych, którzy nie mają takiej możliwości, przygotowane zostały nowoczesne i bezpieczne przestrzenie, które łatwo dopasowują się do naszych potrzeb.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Dzień zaczynamy między 7 a 9, a kończymy między 15 a 17. Mamy także krótkie piątki – weekend zaczynamy o 14:00.

OPIEKA MEDYCZNA

Prywatna opieka medyczna na terenie całego kraju dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dziś szczególnie wiemy, jak ważne jest zdrowie. W trosce o naszych pracowników i ich najbliższych, oferujemy bogate pakiety medyczne z szerokim dostępem do specjalistów. Dzięki temu łatwo zadbasz o zdrowie całej Twojej rodziny.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Możesz zapewnić sobie i swoim bliskim ubezpieczenie na życie.

Bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego też, poza pakietem medycznym, każdy z naszych pracowników może skorzystać z ubezpieczenia na życie dla siebie i swoich najbliższych.

INTERNET INEA ZA FREE

Bez Internetu nie wyobrażamy sobie życia, wiemy, że Ty też. Dlatego nasi pracownicy mają go za darmo.

ROZWÓJ

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie rozwój i dokładamy wszelkich starań, abyś mógł o niego dbać każdego dnia. Regularnie organizujemy szkolenia, webinary oraz warsztaty. Zapewniamy także dostęp do e-biblioteki oraz e-learningów.

WELLBEING

Uważamy, że praca to nie tylko obowiązki, ale też przyjemności! Chcemy, żebyś w pracy czuł się jak najlepiej i dlatego co jakiś czas organizujemy konkursy tematyczne oraz ciekawe wydarzenia, jak Eco Week czy Miesiąc Zdrowia. Pomaganie mamy we krwi, dlatego bardzo chętnie angażujemy się też w liczne działania oraz akcje charytatywne.

Nasi pracownicy mają dostęp do dostęp do Mental Health Helpline – czyli do zewnętrznego oraz zdalnego wsparcia psychologów, psychoterapeutów i couchów.