Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Wierzbowa 84
62-081 Wysogotowo
, Polska
[email protected]

www.inea.pl/kariera

NIP: 7812013054

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

JACY SĄ DOBRZY LUDZIE OD INTERNETU?

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Możemy próbować opisać atmosferę panującą w INEA tysiącem słów, ale nikt nie zrobi tego lepiej niż nasi ludzie:

Dariusz Górka – New Market B2C Director
„TU NIE DA SIĘ NUDZIĆ. Jest dynamicznie, jest elastycznie, jest energetycznie. Zarażamy się nowymi pomysłami, szybko wdrażamy je w życie. Chcemy być coraz lepsi, coraz bardziej innowacyjni. Lubię INEA, bo jest ambitna, zdeterminowana, trochę szalona i dążąca do celu, co odpowiada mojej osobowości, ale nie tylko mojej!”

Agnieszka Niegłos – Sales Expert
„Świetny pakiet socjalny, możliwość rozwoju i przede wszystkim atmosfera daleka od tej spotykanej w korporacjach sprawiają, że do pracy stawiamy się nastawieni pozytywnie. Najfajniejszy jest zdecydowanie fakt, że to ja i tylko ja mam realny wpływ na swoje zarobki oraz na swoje zadowolenie z każdego dnia pracy.”

Agnieszka Patyna – HR Manager/HR Business Partner
„Atmosfera jest genialna. Bezpośrednia i otwarta komunikacja oraz poczucie wzajemnej odpowiedzialności sprawiają, że w INEA nasi pracownicy osiągają sukcesy. Pracujemy w zaangażowanych zespołach, inspirujemy się i dzielimy wiedzą. Praca jest dla nas wyzwaniem, a my nie lubimy się nudzić.”

POZNAJ NASZE WARTOŚCI

Przywództwo
Jesteśmy transparentni, uczciwi i wiarygodni. Wskazujemy kierunki rozwoju i podejmujemy najlepsze dla firmy decyzje.

Transparentność
Jako pracownicy komunikujemy się i postępujemy wobec siebie w sposób uczciwy. Komunikujemy się ze sobą jasno i bezpośrednio. Mówimy prawdę. Nie szkodzimy innym. Nie tworzymy układów.

Rozwój
Dbamy o rozwój naszych pracowników. Dlatego też ufamy im i dajmy wolną rękę, tworząc możliwości samodzielnej i odpowiedzialnej pracy oraz dając możliwość zdobywania nowych umiejętności i wiedzy.

Relacje
Jesteśmy otwarci, akceptujemy różnorodność i szanujemy innych. Jesteśmy życzliwi, dbamy o relacje i wspieramy się nawzajem.

STRATEGIA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU – JAK TO ROBIMY?

To, co robimy, jak postępujemy i myślimy ma ogromny wpływ na to, jak funkcjonuje i będzie funkcjonować nasza planeta. To od nas zależy, w jakiej formie zastaną ją przyszłe pokolenia.

Dlatego też w ramach naszej strategii zrównoważonego rozwoju, realizujemy działania na 3 płaszczyznach:

  • wspieramy aktywne zawodowo kobiety, ułatwiając im powrót z urlopów macierzyńskich oraz dbamy o równe traktowanie wszystkich osób pracujących w naszej organizacji, poprzez równe płace i takie same szanse na objęcie wyższych stanowisk,
  • minimalizujemy nasz negatywny wpływ na środowisko, prowadząc liczne wewnętrzne akcje edukacyjne, czy minimalizując nasz ślad węglowy, zachęcamy także innych do włączenia się w te działania,
  • przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu, budując otwarte sieci światłowodowe na terenie 8 województw naszego kraju, zapewniamy mieszkańcom dostęp do bezpiecznych i nowoczesnych technologii.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)