Dane kontaktowe

Indykpol S.A.

ul. Jesienna 3
10-370 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: 89 52 62 222
[email protected]

www.indykpol.pl

NIP: 7390202056

Grupa Indykpol

Grupa Kapitałowa Indykpol jest największą w Polsce organizacją spółek drobiarskich specjalizującą się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych.

Głównym celem stworzenia GK spółek drobiarskich było uzyskanie przewagi na rynku poprzez zapewnienie maksimum zadowolenia klienta. Grupa stara się zapewnić swoim odbiorcom najszerszą ofertę handlową wysokiej jakości markowych wyrobów drobiowych. Produkty spółek Grupy Kapitałowej są oferowane na rynku po spójną grupą marek handlowych za pośrednictwem wspólnej sieci dystrybucji. W skład Grupy wchodzi 6 centrów dystrybucji,  które pokrywają obszar Polski równomierną siecią i umożliwiają dostarczenie pełnego asortymentu wyrobów do wszystkich regionów sprzedaży. Wspólny system dystrybucji i oferta handlowa umożliwiają koncentrację produkcji oraz wprowadzenie specjalizacji produktowej, który zaczyna się już na poziomie gatunków ubijanego drobiu i obejmuje zarówno produkcję mięs, jak i przetworów. Całość działań związanych z kształtowaniem reklamy i promocji marek handlowych, jak i poszczególnych produktów w GK, realizuje "Indykpol Brand Sp z o.o." - podmiot zależny od Indykpol SA.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską, nowoczesną marką, która opiera swoje produkty o mięso indycze mające unikalne właściwości w stosunku do innych mięs (Sprawdź zalety mięsa indyczego). Za swoje produkty bierzemy pełną odpowiedzialność kontrolując proces ich powstawania od paszy, aż do półki sklepowej (Jakość od pola do stołu). Dzięki temu dobre odżywianie może być czystą codzienną przyjemnością i nie sprawiać żadnego kłopotu. Nasze produkty są zdrowe, smaczne i wygodne.

Indykpol to marka, która jest europejskim symbolem jakości dla produktów pochodzenia indyczego.

Dlaczego Indykpol?

,,Wierzymy, że dobre jedzenie daje dobre życie. Chcemy, żeby ludzie jedli zdrowo i bezpiecznie, dlatego bierzemy odpowiedzialność od pola do stołu.''

Dobre odżywianie jest częścią dobrego życia. Nie powinno bazować na ciągłych wyrzeczeniach, wysiłku i niewygodzie, bo życie bez smaku, pełni doświadczeń i przyjemności traci na wartości.

Chcemy otworzyć Was na nowe możliwości, pokazać, że dobre żywienie może być pozytywnym wyborem, myśleniem o tym co chcemy, a nie o tym czego nie możemy.

  • Umiemy łączyć dobre odżywianie z wygodą i przyjemnością.
  • Znamy się na zdrowej, codziennej kuchni, która otwiera nowe możliwości w jakościowym odżywianiu.
  • Potrafimy wykorzystać wszystkie zalety mięsa indyczego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)