Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O O

Krzywa Góra 19
87-805 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska

Kogo szukamy? Jak rekrutujemy?

Praca w naszej firmie jest idealna dla ludzi ceniących odpowiedzialność, samodzielność działania. W procesie rekrutacji zwracamy szczególną uwagę na motywację kandydata, odpowiedzialne podejście do pracy, chęć zdobywania nowej wiedzy i doskonalenia umiejętności. Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia, ukierunkowanych na realizację ambitnych celów, umiejących współpracować w zespole. Zapewniamy nie tylko stabilne miejsce pracy i korzyści finansowe. U nas zdobędziesz specjalistyczną wiedzę oraz nowe kwalifikacje. Dbamy o rozwój naszych pracowników, oferujemy kursy i szkolenia, dajemy możliwość awansu, organizujemy imprezy pracownicze.

Proces rekrutacji krok po kroku:

ETAP 2

Analiza przesłanych dokumentów aplikacyjnych w odniesieniu do wymagań dotyczących określonego stanowiska.

ETAP 3

Jedno lub dwa spotkania z przedstawicielem działu zasobów ludzkich i/lub potencjalnym bezpośrednim przełożonym (dla wybranych stanowisk: testy językowe, merytoryczne).

ETAP 4

Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem (dla wybranych stanowisk).

ETAP 5

Informacja zwrotna dla kandydata.

 

Administratorem Danych Osobowych jest Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku (ul. Krzywa Góra 19), e-mail: [email protected]

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu zasobów ludzkich oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora danych osobowych w okresie jednego roku od zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, proszę zamieścić w aplikacji także zgodę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.