Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O O

Krzywa Góra 19
87-805 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Indorama, jednego z największych zintegrowanych producentów poliestru na świecie oraz wiodącego producenta przędz wełnianych. Koncern jest obecny w 119 lokalizacjach w 33 krajach na całym świecie i zatrudnia około 24.000 pracowników.

Indorama przybyła do Polski w 2011 roku, przejmując od SK Chemicals fabrykę PET we Włocławku. Od tego momentu włocławska firma dynamicznie rośnie, zwiększając moce produkcyjne, otwierając się na nowe rynki i rozszerzając ofertę produktową.

W Polsce pracuje ponad 100 osób. Główna siedziba Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. znajduje się we Włocławku,  siedziba Działu Marketingu mieści się w Warszawie.

Głównym przedmiotem działalności Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). PET jest ważnym i uniwersalnym tworzywem sztucznym wykorzystywanym do produkcji szerokiego spektrum opakowań do napojów, żywności, wyrobów farmaceutycznych, jak również innych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych. Nasz produkt uzyskał aprobatę czołowych światowych producentów napojów, kosmetyków i artykułów chemii gospodarstwa domowego. Najobszerniejszą grupą produktów dostępnych z PET są butelki do napojów. Konsumenci mają częsty kontakt z naszą marką na co dzień - jedna na półtorej butelki w Polsce pochodzi z włocławskiego PETu - i właśnie dlatego Jesteśmy bliżej niż myślisz.

Indorama Ventures Poland Sp. z  o.o. wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14064-1:2006, OHSAS 18001:2007, ISO 22000:2005, ISO 50001:2011, EMAS, SA 8000:2014 oraz w oparciu o wytyczne normy PN ISO 26000:2012. Jest także członkiem międzynarodowej organizacji SEDEX, będącej platformą wymiany danych z zakresu etyki biznesowej dostawców. Spółka jest nastawiona na budowanie partnerskich i etycznych relacji z różnymi grupami interesariuszy - klientami, pracownikami, dostawcami i lokalną społecznością.

Indorama wierzy w zachowanie równowagi pomiędzy celami gospodarczymi i społecznymi, wierzy w przejrzystość, odpowiedzialność i etyczne postępowanie w myśl swojej wizji: "Być firmą chemiczną światowej klasy, tworzącą znakomite produkty dla społeczeństwa" i misji: "Zobowiązujemy się być odpowiedzialnym liderem branży wykorzystującym doskonałość swoich ludzi, procesów i technologii do tworzenia wartości dla osób zainteresowanych". Wartości stanowią fundament wyjątkowej kultury Spółki:
KLIENT to podstawa naszego istnienia. Naszą miarą są sukcesy naszych klientów. Dążymy do przekraczania oczekiwań klientów dzięki nie mającym sobie równych innowacjom i dbałości o jakość.
Nasi LUDZIE sprawiają różnicę. Przedsiębiorstwo to ludzie, a ludzie zapewniają przewagę  konkurencyjną.  Szanujemy każdy głos i polegamy na sobie nawzajem w dążeniu do wzrostu.
Postrzegamy ZMIANĘ jako szansę. Otoczenie biznesowe bezustannie ewoluuje. Podejmujemy wyzwania związane ze zmianami, aby być firmą klasy światowej i zachować to, co nas wyróżnia.
RÓŻNORODNOŚĆ jest naszą mocną stroną. Jako przedsiębiorstwo globalne cenimy zróżnicowaną wiedzę, perspektywy i doświadczenia w naszej organizacji i wzmacniamy nimi swą konkurencyjność.
Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI. W dążeniu do wzrostu i rentowności działalności postępujemy właściwie pod względem zarówno ekonomicznym, społecznym, jak i ekologicznym.

Kogo szukamy? Jak rekrutujemy?

Praca w naszej firmie jest idealna dla ludzi ceniących odpowiedzialność, samodzielność działania. W procesie rekrutacji zwracamy szczególną uwagę na motywację kandydata, odpowiedzialne podejście do pracy, chęć zdobywania nowej wiedzy i doskonalenia umiejętności. Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia, ukierunkowanych na realizację ambitnych celów, umiejących współpracować w zespole. Zapewniamy nie tylko stabilne miejsce pracy i korzyści finansowe. U nas zdobędziesz specjalistyczną wiedzę oraz nowe kwalifikacje. Dbamy o rozwój naszych pracowników, oferujemy kursy i szkolenia, dajemy możliwość awansu, organizujemy imprezy pracownicze.

Proces rekrutacji krok po kroku:

 1. Przesłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected]
 2. Analiza przesłanych dokumentów aplikacyjnych w odniesieniu do wymagań dotyczących określonego stanowiska
 3. Jedno lub dwa spotkania z przedstawicielem działu zasobów ludzkich i/lub potencjalnym bezpośrednim przełożonym (dla wybranych stanowisk: testy językowe, merytoryczne)
 4. Rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem (dla wybranych stanowisk)
 5. Informacja zwrotna dla kandydata

_____________________
Administratorem Danych Osobowych jest Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku (ul. Krzywa Góra 19), e-mail: [email protected]

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu zasobów ludzkich oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora danych osobowych w okresie jednego roku od zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, proszę zamieścić w aplikacji także zgodę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Co oferujemy?

 • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • prywatną opiekę medyczną;
 • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
 • kartę sportową;
 • liczne imprezy integracyjne dla pracowników wraz z rodzinami;
 • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)