Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O O

Krzywa Góra 19
87-805 Włocławek
kujawsko-pomorskie, Polska

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Indorama, jednego z największych zintegrowanych producentów poliestru na świecie oraz wiodącego producenta przędz wełnianych. Koncern posiada 136 zakładów w 34 krajach na całym świecie, i zatrudnia około 26.000 pracowników.

Indorama przybyła do Polski w 2011 roku, przejmując od SK Chemicals fabrykę PET we Włocławku. Od tego momentu włocławska firma dynamicznie rośnie, zwiększając moce produkcyjne, otwierając się na nowe rynki i rozszerzając ofertę produktową.

W Polsce pracuje ponad 120 osób. Główna siedziba Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. znajduje się we Włocławku,  siedziba Działu Marketingu mieści się w Warszawie.

Głównym przedmiotem działalności Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). PET jest ważnym i uniwersalnym tworzywem sztucznym wykorzystywanym do produkcji szerokiego spektrum opakowań do napojów, żywności, wyrobów farmaceutycznych, jak również innych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych. Nasz produkt uzyskał aprobatę czołowych światowych producentów napojów, kosmetyków i artykułów chemii gospodarstwa domowego. Najobszerniejszą grupą produktów dostępnych z PET są butelki do napojów. Konsumenci mają częsty kontakt z naszą marką na co dzień - jedna na półtorej butelki w Polsce pochodzi z włocławskiego PETu - i właśnie dlatego Jesteśmy bliżej niż myślisz.

Indorama Ventures Poland Sp. z  o.o. wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064-1, ISO 45001, ISO 22000, ISO 50001, EMAS, SA 8000, ISO 26000, ISO 37001 oraz SMETA. Spółka jest nastawiona na budowanie partnerskich i etycznych relacji z różnymi grupami interesariuszy - klientami, pracownikami, dostawcami i lokalną społecznością.

Indorama wierzy w zachowanie równowagi pomiędzy celami gospodarczymi i społecznymi, wierzy w przejrzystość, odpowiedzialność i etyczne postępowanie w myśl swojej wizji: "Być zrównoważoną firmą chemiczną światowej klasy, tworzącą znakomite produkty dla społeczeństwa" i misji: "Zobowiązujemy się być odpowiedzialnym liderem branży wykorzystującym doskonałość swoich ludzi, procesów i technologii do tworzenia wartości dla osób zainteresowanych". Wartości stanowią fundament wyjątkowej kultury Spółki:
KLIENT to podstawa naszego istnienia. Naszą miarą są sukcesy naszych klientów. Dążymy do przekraczania oczekiwań klientów dzięki nie mającym sobie równych innowacjom i dbałości o jakość.
Nasi LUDZIE sprawiają różnicę. Przedsiębiorstwo to ludzie, a ludzie zapewniają przewagę  konkurencyjną.  Szanujemy każdy głos i polegamy na sobie nawzajem w dążeniu do wzrostu.
Postrzegamy ZMIANĘ jako szansę. Otoczenie biznesowe bezustannie ewoluuje. Podejmujemy wyzwania związane ze zmianami, aby być firmą klasy światowej i zachować to, co nas wyróżnia.
RÓŻNORODNOŚĆ jest naszą mocną stroną. Jako przedsiębiorstwo globalne cenimy zróżnicowaną wiedzę, perspektywy i doświadczenia w naszej organizacji i wzmacniamy nimi swą konkurencyjność.
Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI. W dążeniu do wzrostu i rentowności działalności postępujemy właściwie pod względem zarówno ekonomicznym, społecznym, jak i ekologicznym. Ponadto nie uznajemy kompromisów w kwestii zdrowia i bezpieczeństwa.

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jako jedyna firma we Włocławku uzyskała tytuł „Great Place To Work” - Najlepsze Miejsce Pracy. Certyfikat został przyznany w czerwcu 2022 roku. Jest wynikiem holistycznego badania satysfakcji pracowników i audytu przeprowadzonego przez międzynarodowy Instytut Great Place to Work.

W 2020 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce (zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i ogólnopolskim) w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”.

Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii Pretendenci w konkursie Gazety Pomorskiej „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2021”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)