Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Incom Polska Sp. z o.o.

ul. Kniewska 3
70-846 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 461 23 87
[email protected]

www.incomgroup.es

NIP: 856-182-54-81

The Soul of Wind Blade

Grupa Incom założona w 1997 roku, jest globalną firmą zajmująca się inżynierią, projektowaniem i produkcją zestawów kompozytowych dla branży energii odnawialnej. Rozwijanie i dostarczanie zestawów kompozytowych od zawsze było naszym głównym celem. Usługi techniczne i rozwiązania w zakresie łańcuchów dostaw zostały przeniesione na czoło naszego portfolio,dając początek zupełnie nowej gamie produktów mających na celu stworzenie wartości dodanej dla naszych klientów. Zwiększamy liczbę godzin inżynieryjnych, aby osiągnąć cel, jakim jest tworzenie wartości całego łańcucha dostaw w miarę rozwoju branży i pojawiających się wyzwań. 

Siedziba firmy - Nasze Centrum Wiedzy

Centrum bazy wiedzy i miejscem, w którym stale rozwijamy nowe koncepcje, produkty i procesy jest główna siedziba firmy mieszcząca się w Hiszpanii.  Drugim co do wielkości zakładem jest Incom Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, umiejscowioną na Terenie Parku Logistycznego North West przy ul. Kniewskiej.

Misja, wizja i wartości

Misja: Dostarczenie pełnego zakresu specjalistycznych zestawów kompozytowych dla branży energii odnawialnej. Oferowanie usług lokalnych zarówno dla dostaw miejscowych jak i ogólnoświatowych. 
Wizja: Numer 1 na liście światowych partnerów strategicznych największych firm międzynarodowych z branży energetyki wiatrowej.
Wartości: Ludzie i postęp. Wierzymy w czynnik ludzki jako klucz do sukcesu jako społeczeństwo,partner i firma. 

Strategia konkurencyjności

Kluczowym elementem naszej firmy są ludzie, dzięki którym tworzymy zespół specjalistów w naszej branży. Razem tworzymy konkurencyjną firmę na rynku branży odnawialnej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)