Dane kontaktowe

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.impuls-leasing.pl

NIP: 5222836865

Kim jesteśmy?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International, która należy do grupy finansowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria (RLBOÖ), założonej ponad 100 lat temu, a obecnie najsilniejszej grupy w tym regionie Austrii. Poza Polską do Holdingu należą także firmy z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Słowacja, Chorwacja i Rumunia.

Na polskim rynku leasingowym działamy prężnie od 2007 roku. Oferujemy przedsiębiorcom korzystne finansowanie między innymi takich przedmiotów jak samochody osobowe, ciężarowe, sprzęt i maszyny budowlane, sprzęt medyczny oraz maszyny i urządzenia.

Nieustannie sięgamy po więcej – z roku na rok odnotowujemy wzrost sprzedaży.

Na sukces IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. pracuje zespół złożony z blisko 150 osób i nie przestajemy się rozwijać. Główna siedziba mieści się w Warszawie, a sieć sprzedaży jest dodatkowo rozlokowana w 17 miastach na terenie całego kraju.

Świadectwem naszej wysokiej jakości są godła Firma Przyjazna Klientowi w latach 2014-2017 roku jako wyróżnienie za wysoką jakość obsługi Klientów. Jesteśmy również laureatem Diamentów miesięcznika Forbes w 2018 roku jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju.

Nasze Oddziały

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)