Dane kontaktowe

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.impuls-leasing.pl

NIP: 5222836865

Kim jesteśmy?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Holdingu IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Holding należy do Grupy Raiffeisenlandesbank Upper Austria (RLBOÖ). Grupa Raiffeisenlandesbank Upper Austria założona została ponad 100 lat temu i obecnie jest jedną z najsilniejszych grup finansowych w tym regionie Austrii (aktywa Grupy wynoszą ponad 40 mld EUR ). Spółki leasingowe z Grupy Raiffeisenlandesbank są  obecne w następujących krajach: Austria, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja.

Na polskim rynku leasingu IMPULS-LEASING Polska działa od 2007 roku, oferując przedsiębiorcom korzystne finansowanie samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn i urządzeń.

Centrala firmy mieści się w Warszawie, natomiast biura sprzedażowe znajdują się w 17 miastach na terenie całego kraju.

Na sukces IMPULS-LEASING Polska pracuje zespół złożony z ponad 170 osób. Świadectwem naszej wysokiej jakości są godła Firma Przyjazna Klientowi, które Spółka otrzymała w latach 2014-2017 roku jako wyróżnienie za wysoką jakość obsługi Klientów.

W 2009 roku rozpoczęła swoją działalność Agencja Ubezpieczeniowa IMPULS-INSURANCE Polska Sp. z o.o., tworząc wraz z IMPULS-LEASING Polska Grupę ILPOL. Agencja zapewnia klientom IMPULS-LEASING Polska kompleksową ofertę ubezpieczeń przez cały okres trwania umowy leasingowej. W 2018 roku IMPULS-INSURANCE Polska została laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa.

Nasze Oddziały