Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IMPRESS Decor Polska Sp. z o.o.

Handlowa 1
19-300 Ełk

NIP: 8481549990

Kim jesteśmy

Pod nazwą Impress kryje się działająca na arenie międzynarodowej grupa przedsiębiorstw, zajmująca się projektowaniem i produkcją powłok do materiałów drewnopochodnych dla branży meblarskiej i podłogowej oraz do nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich, zgodnych z obowiązującymi trendami. Modne wzory do innowacyjnych produktów tworzymy na miejscu. Opieramy się na trendach, nieustannie monitorowanych przez wewnętrzną siatkę znakomicie współpracujących łowców trendów, działających na wielu płaszczyznach w systemie globalnym. Jako lider w branży Impress zachwyca wiele renomowanych przedsiębiorstw na całym świecie najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wzornictwa.

„Impress decor Polska” sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Zakład od początku istnienia produkuje papier dekoracyjy; od 2016 roku zajmujemy się także produkcją folii finisz.

Nasz cel 

Impress znaczy zrobić wrażenie! Taki właśnie mamy cel we wszystkim, za co się zabieramy!

Nasze wartości

Naszym największym potencjałem jest właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Zaufanie, uczciwość, otwartość i rzetelność to fundamentalne wartości, które kierują naszymi poczynaniami. Realizując wspólne cele wspieramy świadomą odpowiedzialność i odpowiedzialne działanie.

Międzynarodowe zespoły połączone w sieć i kultura przedsiębiorstwa, która docenia otwartą komunikację i osobisty rozwój, pozwalają na podejmowanie szybkich decyzji i odnoszenie wspólnych sukcesów.

Opierając się na wszystkich naszych doświadczeniach - także na błędach - pracujemy aktywnie nad kształtowaniem naszej przyszłości.

Jako przedsiębiorstwo produkcyjne, działając na całym świecie, jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za przyszłość w kontekście wykorzystania zasobów. Dlatego też zwracamy uwagę na efektywną i proekologiczną produkcję wyrobów wysokiej jakości, minimalizując w ten sposób wpływ na środowisko naturalne.

Z pasją i odważną innowacyjnością aktywnie pracujemy nad kształtowaniem naszej przyszłości. Włączenie nowych rynków i ciągła praca nad udoskonaleniem naszej organizacji nabierają przy tym decydującego znaczenia i stanowią dla naszych pracowników i partnerów ważną podstawę ciągłego, uwieńczonego sukcesem rozwoju przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu

Nie tylko nasze wzory są czymś wyjątkowym, ale także środowisko pracy, jakie zastaniesz. U nas będziesz współtworzyć nowe trendy, możesz w pełni rozwinąć swoją kreatywność i wykorzystać całą swoją wiedzę. Dołączysz do otwartego, międzynarodowego, harmonijnego zespołu, w którym możesz się w pełni rozwijać. Nasi pracownicy nieustannie zdobywają nowe umiejętności i doświadczenie.

Szanujemy naszych pracowników, dlatego zatrudniamy ich na umowy o pracę, w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Ludzie są naszą siłą.

U potencjalnych pracowników szczególnie cenimy: doświadczenie, znajomość języków obcych, innowacyjność oraz sumienność i dokładność. Szukamy ludzi, którzy zostaną z nami na dłużej.