Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Imperial Tobacco Polska S.A.

Jankowice ul. Przemysłowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: 7790048618

Dodatkowe lokalizacje:

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6
26-600 Radom
mazowieckie, Polska

Nasi Pracownicy są jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces Imperial Tobacco – i właśnie dlatego tak duże znaczenie mają dla nas procesy rekrutacyjne prowadzone w naszej firmie.

Takie spotkania pozwalają nam nie tylko ocenić kompetencje i wiedzę kandydata, ale również jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej i wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Na sukces naszej firmy składa się wiele czynników – jednym z najważniejszych są nasi pracownicy. To oni są jej istotą, dbają o budowanie i utrzymywanie wysokich wyników sprzedaży oraz najwyższych standardów jakościowych. Stwarzamy realne warunki ciągłego rozwoju indywidualności i zespołów, co zapewnia przewagę konkurencyjną.

Dążymy do tworzenia takich warunków w naszym otoczeniu, aby praca sprawiała przyjemność.

Zadowolony, zgrany i skuteczny zespół to marzenie każdej firmy i właśnie tym kierujemy się w naszych działaniach.

Rozmowa będzie dla nas okazją do wzajemnego poznania się oraz wymiany informacji, jak również zapoznania się z szerszym opisem stanowiska. W spotkaniu uczestniczy przedstawiciel Zespołu Rekrutującego oraz przyszły przełożony. Nie stresuj się – budowanie przyjaznej atmosfery w trakcie rekrutacji jest dla nas bardzo ważne.