Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Imperial Tobacco Polska S.A.

Jankowice ul. Przemysłowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: 7790048618

Dodatkowe lokalizacje:

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6
26-600 Radom
mazowieckie, Polska

Imperial Brands PLC, z siedzibą w Bristolu w Wielkiej Brytanii jest dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym koncernem, specjalizującym się w markach tytoniowych i nietytoniowych.

Nazwa firmy Imperial Brands PLC odzwierciedla szeroki zakres marek oferowanych przez pięć odrębnych jednostek organizacyjnych: Imperial Tobacco, Tabacalera, ITG Brands, Fontem Ventures oraz Logista.

Marki tytoniowe Imperial Brands PLC sprzedawane są na 160 rynkach świata, w tym w USA, gdzie spółka ma mocną pozycję dzięki ITG Brands.

IMPERIAL TOBACCO W POLSCE

Imperial Tobacco w Polsce zatrudnia ok 2000 osób. Naszą siłą jest RÓŻNORODNOŚĆ – nasi Pracownicy to osoby o różnym wykształceniu, pasjach i pochodzeniu. Właśnie ta różnorodność daje nam możliwość korzystania z potencjału naszych Pracowników w budowaniu silnej i efektywnej organizacji.

Podstawą naszej działalności na terenie Polski jest produkcja i sprzedaż marek tytoniowych.

W Polsce znajdują się dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Radomiu oraz Jankowicach koło Poznania.

Naszym Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjny pakiet benefitów m.in. w postaci dostępu do abonamentów sportowych i medycznych, czy dofinansowania do posiłków.

Nasi Pracownicy mają możliwość udziału w projektach, które umożliwiają im podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności. Dla osób wkraczających na rynek pracy prowadzimy program stażowy Imperial Way to Start oraz globalny program dla absolwentów o wysokim potencjale – Graduate Programme, gdzie od pierwszego dnia angażowani są w realne zadania i projekty biznesowe na poziomie lokalnym i globalnym. Łączymy doświadczenie naszych Pracowników z nową energią i nowym spojrzeniem, aby jeszcze lepiej rozwiązywać problemy.

LUDZIE. UMIEJĘTNOŚCI. ROZWÓJ. SUKCES.

To nasze mocne strony, które pozwalają nam uzyskać wybitne osiągnięcia i sprawiają, że od lat jesteśmy jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce, to, co nasz łączy i określa naszą tożsamość, to przekonanie, że ludzie są kapitałem, w który trzeba inwestować.

Na sukces naszej formy składa się wiele czynników – jednym z najważniejszych są nasi Pracownicy. To oni są jej istotą, dbają o budowanie i utrzymywanie wysokich wyników sprzedaży oraz najwyższych standardów jakościowych. Stwarzamy realne warunki ciągłego rozwoju i zespołów co zapewnia przewagę konkurencyjną.

Przez lata doświadczeń, prób i błędów w prowadzeniu licznych programów rozwojowych mamy przekonanie, że największą skuteczność daje możliwość uczenia się w praktyce. Nasi Pracownicy mają szansę na udział w realnych projektach, gdzie pod opieką mentorów , mogą występować w nowych rolach i uczyć się nowych umiejętności.  

NIEidealni? CIĄGŁE DOSKONALENIE SIĘ.

Trudno o bycie ideałem w ciągle zmieniających się warunkach biznesowych. Dlatego staramy się ciągle doskonalić poprzez m.in. weryfikowanie naszych praktyk, działań, aby dążyć do coraz lepszych rozwiązań i zapewniać wyjątkowe warunki pracy tak, aby Imperial Tobacco w Polsce było miejscem, w którym ludzie z pasją do swojej pracy mogą osiągać wyjątkowe rezultaty.

Naszą ideą jest upraszczanie procesów poprzez korzystanie z najlepszych praktyk i ciągłe doskonalenie. W ostatnich latach intensywnie trenowaliśmy umiejętności bycia otwartym na pomysły innych i kwestionowania znanych nam sposobów pracy.

BEZPIECZEŃSTWO. PRZEDE WSZYSTKIM.

Bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas priorytetem. Nieprzerwanie budujemy wraz z Pracownikami kulturę bezpieczeństwa i ciągle doskonalimy się w tym zakresie. Codziennie poprawiamy bezpieczeństwo w naszych pomieszczeniach biurowych, na halach produkcyjnych czy też wpływając na bezpieczne zachowania Pracowników, w tym używających auta służbowe. Mamy świadomość, że tworzenie bezpiecznych warunków pracy wymaga zaangażowania każdego Pracownika. Zgodnie z wizją naszej firmy: Wspólnie tworzymy miejsce, w którym o siebie dbamy – wszędzie i każdego dnia, każdy z nas może mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz kształtowanie bezpiecznych warunków pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)