Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Impakt S.A.

Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.impakt.com.pl

NIP: 7831720485

KIM JESTEŚMY?

Nasza geneza sięga roku 1997, kiedy Impakt był małą firmą prywatną. W naszej ponad dwudziestoletniej już historii pokonaliśmy wiele etapów rozwoju, począwszy od roku 2002, kiedy to Impakt zmienił formę prawną przekształcając się w Impakt Sp. z o.o. aż do obecnej formy i uzyskania statusu Spółki Akcyjnej w 2016 roku.  

Głównym profilem naszej aktywności jest działalność dystrybucyjna na szeroko rozumianym rynku IT w segmencie urządzeń peryferyjnych, akcesoriów i podzespołów komputerowych, a także akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych i elektroniki użytkowej.

Naszymi Klientami są nie tylko setki firm komputerowych i elektronicznych w całej Polsce, ale także czołowi krajowi dystrybutorzy sprzętu komputerowego. Usługi świadczymy na terenie niemal całej Europy i wciąż zdobywamy nowe rynki.

Od roku 2015 firma mieści się w nowoczesnym budynku biurowym połączonym z dynamicznie rozwijanym centrum magazynowo-logistycznym w Mosinie pod Poznaniem. 

CO OFERUJEMY?

Naszym kapitałem są ludzie, którzy tworzą miejsce pracy oparte na dobrej atmosferze i wzajemnym szacunku, dzięki czemu pozytywna atmosfera towarzyszy nam w pracy każdego dnia. 

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnią tradycją,
  • Ciągłą możliwość rozwoju oraz podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Kartę sportową OK System,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover oraz ubezpieczenie grupowe,
  • Cykliczne, wewnętrzne imprezy gamingowe,
  • Pikniki rodzinne i wyjazdy integracyjne,
  • Bieżący dostęp do nowinek technologicznych z branży IT,

I wiele więcej... sprawdź to sam! :) 

DOŁĄCZ DO NAS!

Nasze oferty pracy skierowane są zarówno dla kandydatów dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i do specjalistów z dużym doświadczeniem. Bardzo ważna jest dla nas otwartość na pracę w zespole, a także nieustanna chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy:  www.impakt.com.pl/praca

Jeśli żadne z aktualnych ogłoszeń nie pasuje do Twoich kompetencji i zainteresowań, to nic straconego! Nasza firma nieustannie się rozwija i cały czas poszukujemy wyjątkowych osób do współpracy, więc nie obawiaj się i prześlij do nas swoją aplikację na adres [email protected] :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)