Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O.

Dostawcza 3A
93-231 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.immergas.pl

NIP: 7291767482

Kim jesteśmy?

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin. Polski oddział Immergas powstał w 1996 roku i dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających pompy ciepła i kotły gazowe do ogrzewania nie tylko domów, ale również świetnie sprawdzających się w zabudowie wielorodzinnej i obiektach wielkopowierzchniowych.

Podstawowa oferta to rozwiązaniami dla mieszkań i domów, czyli kotły gazowe, które z powodzeniem można również zastosować w inwestycjach wielorodzinnych, wymagających zastosowania wielu urządzeń małej mocy. Oprócz gazowych kotłów kondensacyjnych rozwijamy ofertę pomp ciepła. Drugim ogniwem jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900kW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych pokrywających zapotrzebowanie obiektów komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

Jesteśmy jest laureatem wielu nagród branżowych, a w latach 2018, 2020 i 2021 znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbes”. 

Nasz zespół

Siłą napędową naszego dynamicznego rozwoju są pracownicy. Co robimy?

  • Eksperci w zakresie sprzedaży zajmują się realizacją szeroko rozumianej polityki sprzedażowej - zarówno w bezpośrednim kontakcie z klientem jak i w obszarze analiz biznesowych.
  • Pracownicy działu zakupów i magazynu dbają o logistykę zamówień - tak, aby wszystko było na czas i na miejsce, a przede wszystkim, aby spełniało oczekiwania naszych klientów.
  • Zespół obsługi posprzedażowej na co dzień służy pomocą i poradą techniczną.
  • Dział wsparcia technicznego regularnie przekazuje wiedzę naszym partnerom, serwisantom oraz instalatorom w formie szkoleń i webinarów. A Mobilne Centrum Szkoleniowe Immergas to ich drugie biuro.
  • Mistrzowie marketingu budują silną markę Immergas. Dbają o komunikację zewnętrzną, kampanie wizerunkowe i produktowe.
  • Niezastąpieni pracownicy obszaru wsparcia – administracja, HR, finanse i księgowość, IT – to nasze spoiwo, bez  którego codzienne wyzwania stają się łatwiejsze w realizacji.

One team. One dream

Naszą misję realizujemy w środowisku pracy o wyjątkowej kulturze organizacyjnej. Jak pracujemy?

Identyfikujemy się z firmą. Mamy wspólne CELE - wyróżnia nas motywacja i dążenie do realizacji celów, które przyczyniają się do wspólnego rozwoju.   Wspólnie uczestniczymy w PROCESACH I PROJEKTACH - stale poszukujemy możliwości rozwoju, szukamy nowych rozwiązań. Kładziemy nacisk na wiedzę i stawiamy na nowe kompetencje naszych pracowników.

Rozumiemy i interesują nas POTRZEBY innych – z dużym zaangażowaniem wspieramy inicjatywy naszych pracowników, naszych partnerów, ale też w myśl idei odpowiedzialnego biznesu promujemy liczne inicjatywy społeczne.

Opiekujemy się KLIENTEM - rozumiemy jego potrzeby oraz dostarczamy najwyższej jakości  rozwiązania poprzez współpracę i budowanie trwałych relacji. Jesteśmy DUMNI z JAKOŚCI naszej pracy.

Wiemy, że możemy na sobie polegać - jak w sporcie, stosujemy zasadę gry fair play, razem możemy więcej. Panuje u nas rodzinna atmosfera, lubimy swoje towarzystwo, spotykamy się również po godzinach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, sprawdź aktualne ogłoszenia lub prześlij nam swoją aplikację: [email protected]