Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IMI International Sp. z o.o.

Olewin 50A
32-300 Olewin k.Olkusza
małopolskie, Polska
Telefon: 32 75 88 200
[email protected]

www.imi-hydronic.com

NIP: 1250020435

Nasze Centrum Dystrybucyjne

ul. Zabrzańska 38
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska

IMI Hydronic Engineering - Diament Biznesu

IMI Hydronic Engineering oferuje rozwiązania hydrauliczne dla wodnych systemów grzewczych i chłodniczych w celu uzyskania doskonałego klimatu wewnętrznego przy minimalnym zużyciu energii. Nasze wiodące marki zostały wykorzystane w ponad 100.000 projektów budowlanych na całym świecie i oferują produkty oraz rozwiązania w trzech kluczowych obszarach: równoważeniu i regulacji; utrzymaniu ciśnienia i jakości wody oraz termostatyce.

Naszą siłą jest 2000 utalentowanych pracowników, którzy ulokowani są w ponad 34 krajach na całym świecie, oferując bogate i zróżnicowane środowisko dla pracy zespołowej i rozwoju.

IMI Hydronic Engineering jest jedną z gałęzi IMI plc - globalnej firmy inżynieryjnej, która zapewnia precyzyjny ruch cieczy w wielu różnych gałęziach przemysłu oraz zastosowaniach.

Bardzo cenimy sobie naszą kulturę organizacyjną, nad którą pracujemy każdego dnia. Otwarta i szczera komunikacja oraz dobra współpraca na każdym szczeblu organizacyjnym to wartości, które są częścią naszego codziennego życia. Jeśli myślisz podobnie, dołącz do nas i kreuj z nami przyszłość.

Witamy IMI Hydronic Engineering!

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Olewinie koło Olkusza. Rok 2020 był przełomowy. Pomimo trudności związanych z panującą pandemią podjeliśmy się realizacji dwóch dużych projektów. Od marca stan zatrudnienia zwiększył się o 120 osób.

Uruchomiliśmy Centrum Dystrybujcyjne w Rudzie Śląskiej ul. Zabrzańska 38 (15 000 m2), które przejęło kompleksową obsługę wysyłek na cały świat.

Przejeliśmy również część produkcji z naszych zakładów w Szwecji i Słowenii, co wiązało się z otwarciem nowej hali produkcyjnej i magazynowej (4 000 m2), rozbudową parku maszynowego oraz wdrożeniem nowych technologii. Liczymy na to, że rok 2021 będzie rokiem pełnym wyzwań które będą wpływać na dalszy rozwój organizacji.