Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IMI International Sp. z o.o.

Olewin 50A
32-300 Olewin k.Olkusza
małopolskie, Polska
Telefon: 32 75 88 200
[email protected]

www.imi-hydronic.com

NIP: 1250020435

Nasze Centrum Dystrybucyjne

ul. Zabrzańska 38
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska

IMI Hydronic Engineering - Diament Biznesu

IMI Hydronic Engineering oferuje rozwiązania hydrauliczne dla wodnych systemów grzewczych i chłodniczych w celu uzyskania doskonałego klimatu wewnętrznego przy minimalnym zużyciu energii. Nasze wiodące marki zostały wykorzystane w ponad 100.000 projektów budowlanych na całym świecie i oferują produkty oraz rozwiązania w trzech kluczowych obszarach: równoważeniu i regulacji; utrzymaniu ciśnienia i jakości wody oraz termostatyce.

Naszą siłą jest 2000 utalentowanych pracowników, którzy ulokowani są w ponad 34 krajach na całym świecie, oferując bogate i zróżnicowane środowisko dla pracy zespołowej i rozwoju.

IMI Hydronic Engineering jest jedną z gałęzi IMI plc - globalnej firmy inżynieryjnej, która zapewnia precyzyjny ruch cieczy w wielu różnych gałęziach przemysłu oraz zastosowaniach.

Bardzo cenimy sobie naszą kulturę organizacyjną, nad którą pracujemy każdego dnia. Otwarta i szczera komunikacja oraz dobra współpraca na każdym szczeblu organizacyjnym to wartości, które są częścią naszego codziennego życia. Jeśli myślisz podobnie, dołącz do nas i kreuj z nami przyszłość.

Witamy IMI Hydronic Engineering!

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Olewinie koło Olkusza. Rok 2020 był przełomowy. Pomimo trudności związanych z panującą pandemią podjeliśmy się realizacji dwóch dużych projektów. Od marca stan zatrudnienia zwiększył się o 120 osób.

Uruchomiliśmy Centrum Dystrybujcyjne w Rudzie Śląskiej ul. Zabrzańska 38 (15 000 m2), które przejęło kompleksową obsługę wysyłek na cały świat.

Przejeliśmy również część produkcji z naszych zakładów w Szwecji i Słowenii, co wiązało się z otwarciem nowej hali produkcyjnej i magazynowej (4 000 m2), rozbudową parku maszynowego oraz wdrożeniem nowych technologii. Liczymy na to, że rok 2021 będzie rokiem pełnym wyzwań które będą wpływać na dalszy rozwój organizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)