Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Illustro Doradztwo s.c.

ul. Cygana 4
45-131 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 44 28 554
[email protected]

www.illustro.pl

NIP: 7542973174

POZNAJ NAS

W ILLUSTRO dbamy o to, aby nasi Klienci osiągali swoje cele biznesowe. Mamy ponad 15 lat doświadczenia. Wspieramy naszych klientów poprzez kompleksowe doradztwo i szkolenia w obszarze doskonalenia i rozwoju pracowników, w tym także świadcząc usługi rekrutacji specjalistów i kadry managerskiej z różnych branż.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona i przenalizowana przez potencjalnego pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

DORADZTWO PERSONALNE

Prowadzimy pełne wsparcie dla firm w obszarze zarządzania personalnego na każdym etapie. Zaczynając od pierwszego kroku jakim jest rekrutacja pracowników, poprzez ich wdrożenie, aż po kompleksowe doradztwo kariery, narzędzia rozwoju i coachingi.

SZKOLENIA

Realizujemy szkolenia, które skierowane są zarówno w stronę kadry managerskiej, jak i pracowników - specjalistów firm, sektora publicznego i innych organizacji. Szkolenia, które są przez nas prowadzone zwiększają efektywność i wydajność pracowników każdego szczebla. Specjalizujemy się w szkoleniach w formie zamkniętej - dedykowanej pod konkretne potrzeby klienta oraz w On-The-Job Training.

DORADZTWO ORGANIZACYJNE

Pomagamy naszym Klientom usprawniać funkcjonowanie organizacyjne na różne sposoby. Zajmujemy się diagnozą problemów organizacyjnych, projektowaniem systemów motywacyjnych i premiowych, przeprowadzaniem ocen okresowych, czy wdrażaniem rozwiązań z obszaru lean management.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (46)