Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

Osmańska 12
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 430 26 00
[email protected]

poland.ilf.com

NIP: 5262245076

O Nas

ILF Consulting Engineers Polska jest jedną z wiodących inżynierskich firm projektowo-doradczych, która świadczy kompleksowe usługi w obszarach:

  • Ropa i gaz,
  • Energetyka i ochrona klimatu,
  • Woda i środowisko,
  • Transport i konstrukcje.

Łącząc bogate doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą techniczną i menedżerską, z sukcesem świadczymy usługi projektowe, doradcze oraz zarządzania i nadzoru nad realizacją inwestycji.

Dzięki międzynarodowemu know-how i kompetentnemu zespołowi, już od 20 lat umiejętnie stawiamy czoła nawet najbardziej złożonym interdyscyplinarnym zadaniom, służąc wsparciem w trakcie całego cyklu realizacji przedsięwzięcia i łącząc kompetencje techniczne wielu dziedzin.

Zrealizowaliśmy do tej pory ponad 200 projektów z różnych branż w Europie, obu Amerykach, Afryce i Azji.

Należymy do Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, skupiającej niemal 40 oddziałów na czterech kontynentach.

Świętujemy 20 lat

2018 to szczególny rok dla nas – świętujemy nasze 20lecie!

Początki działalności ILF Polska sięgają 1998 roku, kiedy to zadebiutowaliśmy w Polsce świadcząc usługi doradztwa technicznego dla budowy tłoczni gazu systemu jamalskiego. Naturalnie następnym krokiem były kolejne projekty z branży ropy i gazu. Wykorzystując dobrą koniunkturę i nieustannie rozwijając nasze kompetencje, zajęliśmy się również realizacją projektów w zakresie energetyki, inżynierii środowiska, a następnie dużymi przedsięwzięciami transportowymi. Od tamtej pory świadczymy usługi w 4 obszarach: ropy i gazu, energetyki i ochrony klimatu, wody i środowiska oraz transportu i konstrukcji.

Założycielem firmy jest pan Andrzej Dercz, ekspert specjalizujący się w branży ropy i gazu, z bogatym międzynarodowym doświadczeniem, który nieprzerwanie od 20 lat stoi na czele naszej firmy jako Prezes. Pod jego kierownictwem ILF Polska osiągnął niewątpliwy sukces, obecnie należąc do czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych w Polsce.

W ciągu 20 lat działalności zrealizowaliśmy około 300 projektów dla 100 Klientów! Jeszcze w 1999 roku zatrudnialiśmy 5 pracowników, a obecne zatrudnienie wynosi 300 osób.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)