Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

 

ROZWÓJ I KULTURA ORGANIZACYJNA

Jak będzie wyglądała Twoja ścieżka rozwoju? W IKEA nie mamy na to jednego ustalonego schematu – Twój rozwój zależy przede wszystkim od Ciebie! Masz wpływ na cele, które sobie postawisz, oraz kroki, jakie podejmiesz, by te cele osiągnąć. Twoja przełożona lub Twój przełożony pomoże Ci je określić i wesprze w realizacji planów. A my zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i możliwości rozwoju. Jakie?

  • Różne stanowiska – Dajemy Ci przestrzeń na całkowitą zmianę kierunku rozwoju: możesz zmienić dział, sklep lub poznać oferty pracy w firmach z rodziny IKEA na całym świecie.
  • Fleksy – W IKEA mamy możliwość fleksowania: możemy podzielić swój etat między dwa różne działy, by sprawdzić się w zupełnie nowej roli.
  • Projekty – Krajowe i międzynarodowe; dostępne dla wszystkich, szczególnie tych, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą pracować nad tym, by wdrażać nowe rozwiązania i usprawnienia!
  • Rozmowy o Rozwoju – To dla nas przestrzeń do spotkania się z wybranym przez nas liderem i porozmawiania o tym, jak chcemy się rozwijać.
  • Szkolenia – Stacjonarne i na platformie MyLearning, z kompetencji miękkich i związane z konkretną wiedzą z danego obszaru – ich wybór jest ogromny!

KULTURA

Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi – nie tylko dla klientów, ale również dla naszego zespołu, przyszłych pracowników oraz naszych najbliższych. To, co robimy na co dzień, wychodzi daleko poza cztery ściany setek tysięcy domów!

Jak to robimy?

  • Celebrujemy różnorodność – Jesteśmy różni, ale w IKEA wierzymy, że to właśnie nasze różnice pozwalają nam się rozwijać, lepiej rozumieć potrzeby klientów i tworzyć wyjątkowe miejsce pracy.
  • Wspieramy równość – Równość to prawo każdego człowieka, dlatego w IKEA podejmujemy kroki na rzecz równych szans, równego traktowania, równego dostępu i równych możliwości dla wszystkich.
  • Stawiany na otwartą komunikację – Na co dzień wszyscy mówimy do siebie po imieniu i nie tworzymy dystansu.
  • Tworzymy włączającą kulturę – Dbamy o to, by w IKEA wszyscy czuli się dobrze i bezpiecznie, niezależnie od tego, kim są. Jesteśmy otwarci na siebie nawzajem i z szacunkiem podchodzimy do naszych różnic.
  • Kierujemy się naszymi wartościami – To one są naszymi codziennymi „drogowskazami”, również w trakcie procesu rekrutacyjnego, kiedy rozmawiamy z kandydatami.

ROBIMY WIĘCEJ!

Oprócz wielu benefitów, możliwości rozwoju i ogromnego wsparcia zespołu, praca w IKEA to również mnóstwo akcji, inicjatyw i dodatkowych wspólnych działań, które są dla nas równie ważne!

Instagram i Facebook Praca w IKEA

Lubimy to, co robimy i lubimy się tym dzielić z innymi. Nasze codzienne zadania wykonujemy z uśmiechem – a czasem i ze śmiechem! Dlatego chętnie pokazujemy to na Instagramie @pracawIKEA i naszym profilu Praca w IKEA na Facebooku.

Akcje charytatywne

Zbiórki dla schronisk, posiłki dla szpitali w ramach akcji #WzywamyPosiłki, wsparcie dla Domów Dziecka – można wymieniać i wymieniać, a i tak nie mielibyśmy wystarczająco miejsca na to. Uwielbiamy pomagać!

Działania dla Planety

Troszczymy się o nasz najważniejszy dom – Ziemię – dlatego chętnie bierzemy udział w akcjach proekologicznych, wspierających ideę niemarnowania i zrównoważony rozwój, np. tydzień wege w kantynie pracowniczej, konkurs zero-waste czy nawet udział w... festiwalu filmowym!

Inicjatywy pracownicze

Mamy mnóstwo pomysłów, którymi dzielimy się z koleżankami i kolegami, by potem wcielić je w życie! Bookcrossing, tablica z podziękowaniami od pracowników dla pracowników oraz wernisaże pracownicze to tylko kilka z przykładów naszych inicjatyw.

Wspólne świętowanie

Okazji, by to robić, mamy naprawdę dużo. Urodziny sklepu (lub nasze własne!), “aftery” w Restauracji IKEA po zamknięciu sklepu, święta, coroczny bal z okazji święta św. Łucji – to dobre momenty na to, by się spotkać, porozmawiać i dobrze się bawić!

IKEA w Polsce

W Polsce znajduje się cały łańcuch dostaw, zaczynając od produkcji, przez logistykę, a na sprzedaży i obsłudze klienta kończąc. A to oznacza, że w naszym liczącym ponad 16 tysięcy osób zespole (tyle nas jest razem we wszystkich spółkach!) możesz rozwijać się w naprawdę różnych obszarach.

Pracujemy w 10 różnych firmach. IKEA Retail, czyli nasze sklepy, to tylko jedna z nich!

Każda ze spółek odpowiada za zupełnie inne procesy biznesowe – jest tam miejsce dla osób zainteresowanych pracą związaną z językiem, księgowością, inżynierią, produkcją, finansami, logistyką, IT i wieloma innymi obszarami.

IKEA Retail

To nie tylko nasze sklepy i Centrum Obsługi Klienta Domolinia, ale również obecne w ponad 30 miejscowościach (m.in. Opolu, Białymstoku, Radomiu, Olsztynie, Kaliszu czy Zielonej Górze) Punkty Odbioru Zamówień, w których możesz zajmować się obsługą naszych klientów, pomagając w podejmowaniu decyzji czy kompletując ich zamówienia.

IKEA IT Service Desk

Miejsce, gdzie zapewniamy wsparcie IT dla jednostek IKEA w Polsce i innych krajach europejskich. Odpowiadamy za cyfrowe rozwiązania w sklepach i biurach oraz pomagamy rozwiązać wszelkie problemy związane z oprogramowaniem – tak, by umożliwić sprawne działanie dziesiątkom jednostek IKEA.

Ingka Business Service Center

W znajdującym się w Poznaniu regionalnym centrum shared services możesz odpowiadać za procesy księgowe i kadrowo-płacowe – nie tylko w Polsce, ale również w jednostkach IKEA w Europie. Znajomość języków obcych przyda się tutaj na wielu stanowiskach!

IKEA Purchasing

Współpracujemy z producentami mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz, jak również z przewoźnikami, by dostarczać gotowe produkty do sklepów IKEA. Jesteśmy łącznikiem między sklepami IKEA a dostawcami – do naszego zespołu poszukujemy przede wszystkim ludzi z inicjatywą, logistyków, inżynierów i specjalistów(-tki) w zakresie transportu.

IKEA Distribution Services

Zajmujemy się kwestiami związanymi z dystrybucją i logistyką – wysyłamy towary do ponad 30 sklepów w Europie oraz realizujemy zamówienia do klientów w Polsce. Nasz zespół zajmuje się m.in. kontrolą jakości, sprawami celnymi, dbaniem o stan techniczny magazynu czy planowaniem transportu.

IKEA Industry

Odpowiadamy za kwestie związane z produkcją mebli drewnianych, które trafiają do klientów na całym świecie. W naszych fabrykach pracują specjaliści i specjalistki w zakresie m.in. inżynierii, automatyki produkcji czy elektromechaniki.

Ikano Industry

Zajmujemy się produkcją materaców IKEA – nie tylko wycinamy i szyjemy, ale odpowiadamy również za produkcję pianki poliuretanowej. Nasz zespół to m.in specjaliści i specjalistki w zakresie automatyki produkcji, zakupów, zaopatrzenia i planowania, ale również operatorzy(-rki) maszyn czy wózków widłowych.

Ingka Centres

Tutaj możesz wspólnie z nami tworzyć i koordynować tzw. meeting places, czyli miejsca, w których spotykamy się z naszymi klientami. To m.in. Wola Park w Warszawie, SKENDE Shopping w Lublinie czy Port Łódź.

Ikano Bank

Jesteśmy oddziałem szwedzkiego Banku – na co dzień dostarczamy rozwiązania finansowe w sklepach IKEA. Odpowiadamy m.in. za zakupy ratalne, kredyty gotówkowe oraz kartę kredytową – i cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę. Najczęściej rekrutujemy osoby do działu Sprzedaży, Obsługi Klienta i Windykacji.

Vastint

Działamy na rynku nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest realizacja projektów biurowych, mieszkaniowych i hoteli oraz zarządzanie własnym portfolio nieruchomości. Jednym z naszych najważniejszych celów jest budowanie długotrwałych relacji z klientami, z którymi współpracujemy.