Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

Rekrutacja #poTwojemu

Zobacz inną stronę pracy – aplikowanie do IKEA jest naprawdę proste! Sprawdź, w jaki sposób to zrobić i aplikuj na wybrane stanowisko.

ETAP 1

Rozpocznij proces rekrutacji

Zainteresowała Cię któraś z ofert pracy? Świetnie! Na początku nasz system rekrutacyjny poprosi Cię o stworzenie profilu kandydata. To obowiązkowy etap. Dzięki temu będziesz mógł śledzić, co się dzieje z Twoją aplikacją.

ETAP 2

Zaaplikuj i daj się poznać

Aby aplikować nie potrzebujesz załączać CV ani żadnego innego dokumentu. Wystarczy sam profil w naszym systemie. Jeśli jednak chcesz, możesz przygotować dokument (plik), który pozwoli nam poznać Cię jako osobę i dowiedzieć się, dlaczego wybierasz właśnie to stanowisko. To może być prezentacja, filmik, list albo klasycznie – CV. W przypadku niektórych stanowisk CV jest konieczne. Jeśli tak będzie, napiszemy o tym w treści ogłoszenia.

ETAP 3

Będziemy w kontakcie

Aplikacja wysłana? Super! Damy Ci znać, kiedy do nas dotrze i będziemy informować Cię na bieżąco o kolejnych etapach oraz wyniku rekrutacji. Możesz też monitorować status aplikacji na swoim profilu w systemie rekrutacyjnym.

ETAP 4

Czekaj na informację od rekrutera

Następnie możesz spodziewać się telefonu od rekrutera albo zaproszenia, aby odpowiedzieć na kilka pytań w systemie HireVue.

ETAP 5

Spotkaj się z nami

Jeżeli pomyślnie przejdziesz poprzedni etap – zaprosimy Cię na spotkanie indywidualne lub grupowe. Spotkania odbywają się w sklepach, a w przypadku Warszawy również w Twoim Studio Pracy przy Al. Krakowskiej 61. Może zdarzyć się tak, że zaprosimy Cię na drugie, dodatkowe spotkanie.