Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

Jesteśmy różni i mamy różne potrzeby, choć nie zawsze zdajemy sobie z nich sprawę. Dlatego w IKEA pomyśleliśmy o wszystkim, co może być dla Ciebie ważne - zdrowie, kondycja, rodzina, odpoczynek, dom, bezpieczeństwo, przyszłość oraz codzienne przyjemności - i o to zadbaliśmy.

Benefity w IKEA Retail w Polsce:

Prywatna opieka medyczna

IKEA dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie - bez nich trudno byłoby się rozwijać! Każdy z nas może korzystać z rozszerzonego pakietu opieki medycznej na terenie całego kraju. Opieką medyczną możemy również objąć dzieci i członków naszych rodzin lub rozszerzyć swój pakiet o dodatkowe usługi.

Plan emerytalny

W IKEA możemy jeszcze lepiej zadbać o naszą przyszłość. Jak? Dzięki dodatkowemu planowi emerytalnemu, który jest przeznaczony dla wszystkich pracowników w Polsce, aby zapewnić nam wyższą emeryturę.

Program lojalnościowy TACK!

Liczy się to, że jesteśmy doceniani! Za każdy przepracowany rok możemy partycypować w zyskach grupy Ingka w ramach Programu Lojalnościowego TACK! Po 5 latach nasze udziały zostaną przekazane do planu emerytalnego w postaci dodatkowych środków zgromadzonych za każdy pełny rok pracy w IKEA.

Roczny system premiowy

Raz do roku otrzymujemy specjalną premię. Jej wysokość zależy od wspólnie wypracowanego wyniku finansowego całej firmy i stopnia realizacji założonych celów.

Ubezpieczenia

Mamy pewność, że w pracy jesteśmy pod ochroną - a to za sprawą ubezpieczenia NNW, którym objęty jest każdy z nas, pracowników. Jest ono w całości opłacane przez IKEA. Jeśli chcemy, mamy też możliwość ubezpieczenia siebie i naszych bliskich w dodatkowym planie na życie i zdrowie.

Urlop Ojcowski IKEA

Tym z nas, którzy zostają tatą, IKEA oferuje 4 dodatkowe tygodnie pełnopłatnego urlopu, który można wykorzystać najpóźniej do 18 miesiąca po narodzinach dziecka lub od momentu adopcji.

Program Wsparcia Pracownika

W IKEA damy o siebie nawzajem, ale w razie potrzeby możemy też anonimowo i bezpłatnie skorzystać z Programu Wsparcia Pracownika, czyli z porad psychologicznych, prawnych, finansowych i zdrowotnych u naszego zewnętrznego dostawcy.

Zniżka i kredyt pracowniczy

Lubimy produkty, które sprzedajemy! Możemy je kupić, korzystając ze stałego rabatu na cały asortyment IKEA. A jeśli chcemy, mamy możliwość skorzystania z kredytu 0%.

Świętowanie jubileuszy

Jubileusz stażu pracy to dla nas niezwykłe wydarzenie! Chcemy je odpowiednio uczcić, dlatego z tej okazji każdy pracownik otrzymuje dodatkowy płatny urlop oraz dofinansowanie do odpoczynku lub kartę na zakupy w IKEA.

System kafeteryjny

Co miesiąc każdy z nas otrzymuje określoną liczbę punktów. Możemy je zbierać i wymieniać na rzeczy, które sprawiają nam prawdziwą frajdę. Karta MultiSport, bilety do kina, bony do sklepów czy masaże - lista dostępnych benefitów jest naprawdę długa!

Dofinansowanie do posiłków

Nie musimy poświęcać czasu na gotowanie do pracy. Posiłki w naszej kantynie są nie tylko smaczne, ale i - dzięki specjalnemu dofinansowaniu - tanie! Menu zmienia się codziennie i są w nim również dania wegetariańskie. Jeśli w lokalizacji, w której pracujemy nie ma restauracji pracowniczej, otrzymujemy przedpłacone karty lunchowe.

Prezenty okolicznościowe

Gwiazdka, narodziny dziecka, ślub - w IKEA uwielbiamy świętować! Z okazji ważnych wydarzeń i świąt każdy pracownik otrzymuje prezent pod postacią bonu pieniężnego lub karty podarunkowej, które mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób.

Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jeśli z jakichś powodów znajdziesz się w trudnej sytuacji życiowej - zdrowotnej, materialnej lub rodzinnej - będziesz mógł uzyskać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Nauka języków obcych na platformie Rosetta Stone

Każdy i każda z nas może samodzielnie uczyć się jednego z 24 języków na platformie językowej. Jeśli praca na obejmowanym przez nas stanowisku wymaga lepszej znajomości języka, mamy możliwość skorzystania z zajęć grupowych lub indywidualnych.