Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

System kafeteryjny

Co miesiąc otrzymujemy określoną liczbę punktów. Każdy z nas może zdecydować, na co je przeznaczy: poszerzenie pakietu opieki medycznej, kartę MultiSport, bilety do kina, bony do sklepów internetowych i stacjonarnych, masaże i wiele innych. Nie musisz ich wydawać od razu – niewydane punkty kumulują się i możesz je odkładać na wycieczki lub hotele. Możliwości wymienienia punktów są ogromne - po pierwszym logowaniu do systemu kafeteryjnego zapoznaj się z pełną ofertą. Co więcej, system kafeteryjny zapewnia nam stałe zniżki - m.in. do kina!

Prywatna opieka medyczna

IKEA dba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie - bez nich trudno byłoby się rozwijać! Każdy z nas może korzystać z rozszerzonego pakietu opieki medycznej na terenie całego kraju. Opieką medyczną możemy również objąć dzieci i członków naszych rodzin lub rozszerzyć swój pakiet o dodatkowe usługi.

Dofinansowanie do posiłków

Nie musimy poświęcać czasu na gotowanie do pracy. Posiłki w naszej kantynie są nie tylko smaczne, ale i - dzięki specjalnemu dofinansowaniu - tanie! Menu zmienia się codziennie i są w nim również dania wegetariańskie. Jeśli w lokalizacji, w której pracujemy, nie ma restauracji pracowniczej, otrzymujemy przedpłacone karty lunchowe.

Prezenty okolicznościowe

Gwiazdka, narodziny dziecka, ślub - w IKEA uwielbiamy świętować! Z okazji ważnych wydarzeń i świąt każdy pracownik otrzymuje prezent w postaci bonu pieniężnego lub karty podarunkowej, które mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób.

Zniżka i kredyt pracowniczy

Lubimy produkty, które sprzedajemy! Możemy je kupić, korzystając ze stałego rabatu na cały asortyment IKEA. A jeśli chcemy, mamy możliwość skorzystania z kredytu 0%.

Roczny system premiowy

Raz do roku otrzymujemy specjalną premię. Jej wysokość zależy od wspólnie wypracowanego wyniku finansowego całej firmy i stopnia realizacji założonych celów.

Plan emerytalny TACK!

W IKEA możemy jeszcze lepiej zadbać o naszą przyszłość. Jak? Dzięki dodatkowemu planowi emerytalnemu, który jest przeznaczony dla wszystkich pracowników w Polsce.

Ubezpieczenie NNW

Mamy pewność, że w pracy jesteśmy pod ochroną - a to za sprawą ubezpieczenia NNW, którym objęty jest każdy z nas. Jest ono w całości opłacane przez IKEA. Jeśli chcemy, korzystając z preferencyjnych warunków gwarantowanych przez IKEA, możemy ubezpieczyć również nasze dzieci lub wnuki.

Świętowanie jubileuszy

Twój 5, 10, 15, 20, 25 czy 30 jubileusz pracy w IKEA będzie dla nas niezwykłym wydarzeniem i najlepszym momentem, żeby Ci podziękować. Z okazji poszczególnych jubileuszy Pracownik otrzymuje dodatkowy płatny urlop jubileuszowy oraz dofinansowanie do wypoczynku lub kartę̨ na zakupy w IKEA. 

Fundusz Świadczeń Socjalnych

Jeśli z jakichś powodów znajdziesz się w trudnej sytuacji życiowej - zdrowotnej, materialnej lub rodzinnej - będziesz mógł uzyskać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.