Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

O NAS

Jesteśmy IKEA Retail i jesteśmy jedną z 11 spółek IKEA w Polsce. Pierwszy sklep otworzyliśmuy ponad 30 lat temu, a z każdym kolejnym rokiem trafiamy do coraz większej liczby klientów. Nasz liczący prawie 6 tysięcy pracowników zespół każdego dnia dba o to, by inspirować i spełniać marzenia ludzi o pięknym i funkcjonalnym domu. I robimy to całkiem nieźle!

Ale praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania (chociaż bardzo lubimy to, co robimy!). To również rozwój, na który mamy wpływ, wsparcie zespołu, popołudniowe rozmowy przy kawie, wychodzenie poza utarte schematy, benefity dopasowane do naszych różnych potrzeb i wiele innych rzeczy, które sprawiają, że naprawdę chce się tu być.

Praca w IKEA. Znaczy więcej.

Przejdziemy na hej?

LOKALIZACJA

Nasze sklepy znajdują się w 10 polskich miastach – Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Warszawie i Szczecinie! Ale sklepy to nie wszystko. IKEA to również Centrum Obsługi Klienta Domolinia, IT Service Desk, Centrum IKEA dla Firm w Warszawie oraz Punkty Odbioru w prawie 30 miejscowościach w całej Polsce.

DZIAŁY

W IKEA Retail możesz rozwijać się w wielu działach, a w każdym z nich nauczysz się czegoś zupełnie nowego. Najczęściej szukamy osób do pracy w zespole Sprzedaży, Logistyki, Restauracji i Bistro IKEA, Obsługi Klienta, Kas, Domolinii oraz Komunikacji i Projektowania Wnętrz. Ale to nie wszystko! Mamy tu jeszcze dział Marketingu, Zrównoważonego Rozwoju, Ludzi i Kultury Organizacyjnej, Nawigacji Biznesu i wiele innych. Możliwości jest naprawdę sporo i czasem trudno się zdecydować, dlatego, kiedy już do nas dołączysz, dajemy Ci możliwość próbowania swoich sił i rozwijania się również w innych obszarach!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (29)