Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Retail Sp. z o.o.

Janki, Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

NIP: 5270103385

O NAS

Jesteśmy IKEA Retail i należymy do Grupy Ingka. Od niemal 30 lat działamy na polskim rynku – jesteśmy obecni w 14 miastach i tworzymy liczący prawie 5 tysięcy pracowników zespół IKEA. Praca tutaj daje nam możliwość wspólnego inspirowania ludzi i tworzenia dla nich lepszych warunków codziennego życia. Zależy nam, aby każdy mógł spełniać swoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, dzięki którym mamy pewność, że nasze działania są dobre i mają pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Uważamy, że każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, może wiele zmienić – na lepsze, oczywiście! W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Ważniejsze dla nas jest to, kim jesteś, a nie, jakie masz wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Bo wierzymy, że to #TyJesteśZmianą!

Lokalizacja

Nasze sklepy znajdują się w 9 polskich miastach – Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi oraz w Warszawie. Ale sklepy to nie wszystko! IKEA Retail to również Centrum Obsługi Klienta Domolinia, IT Service Desk, Centrum IKEA dla Firm w Warszawie oraz Punkty Odbioru w Białymstoku, Kaliszu, Opolu, Rzeszowie i Szczecinie.

Działy

W IKEA Retail możesz rozwijać się w wielu działach. Najczęstsze rekrutacje odbywają się do Domolinii, Logistyki, Restauracji i Bistro IKEA, działów Obsługi Klienta, Sprzedaży, Kas oraz Komunikacji i Projektowania Wnętrz. Oprócz tego w IKEA możesz rozwijać się w obszarach takich jak dział Marketingu, Zrównoważonego Rozwoju, Ludzi i Kultury Organizacyjnej, IT, Nawigacji Biznesu, Zakupów i innych. 

Wymiary etatu

Wiemy, że nie każdy ma możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu. Na wielu stanowiskach umożliwiamy pracę na ½ lub ¾ etatu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)