Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział w Goleniowie

ul. Kazimierza Pułaskiego 19
72-100 Goleniów
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 464 70 30
[email protected]

industry.ikea.pl

NIP: 5432163817

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy wielkimi fanami drewna!

Z największą starannością produkujemy meble z litego drewna sosnowego. To naturalny materiał, który emanuje trwałością i ciepłem, ale także wymaga szczególnej ochrony.

MAŁE, WIELKIE DZIEŁA

W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES oraz IDANAS. Szafy, komody, biurka, łóżka, witryny, regały, szafki TV to nasza specjalność. Meble są lakierowane w różnych kolorach. To, co wyróżnia nasze produkty to konstrukcja tzw. ramowo-płycinowa. Poszczególne komponenty są klejone i skręcane za pomocą okuć. Nasze cele realizujemy wraz z ok. 1000 pracownikami fabryki.

RÓWNOWAGA TO PODSTAWA

Codzienna praca pozwala nam na ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Przy kolejnych etapach modernizacji linii produkcyjnych zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom – zarówno, jeżeli chodzi o natężenie hałasu, jak i właściwe oświetlenie, ergonomię pracy oraz właściwą gospodarkę materiałową. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych oraz farb i lakierów, które są nieszkodliwe zarówno dla pracowników jak i dla użytkownika mebli. Drewno dostarczane do celów produkcji pochodzi ze źródeł certyfikowanych FSC. Biopaliwo wykorzystywane do opalania kotła jest pozyskiwane ze zrębków, które powstają w procesie produkcyjnym. Można powiedzieć, że energia krąży w obiegu zamkniętym.

PRACA W IKEA INDUSTRY

Jesteś osobą, która kieruje się wartościami i ma własne zdanie? To co dla innych jest niemożliwe, dla Ciebie jest zawsze wyzwaniem? Ambicja to Twoje drugie imię? Stanowiska przez nas oferowane są pełne wyzwań, pozwalają na ciągłe doskonalenie się i rozwój. Dla nas liczy się każdy człowiek - to w niego wierzymy i inwestujemy.     

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)