Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział Fabryki WEST w Zbąszynku

Chlastawa 17
66-210 Zbąszynek
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 347 83 00
[email protected]

www.industry.ikea.pl/index/nasze-zaklady/zb%C4%85szynek.html

NIP: 5432163817

Kim jesteśmy?

Meble mamy w naturze, a naszym znakiem rozpoznawczym jest … plaster miodu! Dokładniej – jego struktura, którą odtwarzamy w wypełnieniu lekkich mebli z płyt komórkowych. Takie właśnie meble produkujemy w Zbąszyniu, Zbąszynku i Babimoście.

Pierwszy zakład IKEA Industry w Zbąszynku powstał w 1992 roku na bazie Spółdzielni Meblarskich, znajdujących się w Zbąszyniu i Babimoście.

Czy wiecie, że…

...zakłady mieszczące się w naszej jednostce biznesowej, stanowią największy na świecie kompleks produkcji mebli, liczba wszystkich pracowników zatrudnionych w sąsiadujących ze sobą zakładach Zbąszyń, Zbąszynek, Babimost to ponad 3 tysiące.

Małe, wielkie dzieła

Pracujemy w technologii BOS (Board on Stile), czyli tworzymy lekkie konstrukcje oparte na ramce, wypełnieniu papierowym zamkniętym między płytami HDF i folią wykończeniową. Cały czas dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości w połączeniu z ceną atrakcyjną dla Klienta. Dodatkowo koncentrujemy swoje działanie na przyjaznym sposobie montowania naszych produktów w domowym zaciszu. Zaopatrujemy sklepy IKEA w meble z rodziny KALLAX, LACK, BUSUNGE, BYAS, TINGBY, MICKE, PAHL, SKADIS, VISTHUS, SUTTERVIKEN, SMEVIKEN,  BESTA, PLATSA, UPPFORA, SMASTAD  oraz EKET.

Praca w IKEA Industry

Poszukujemy osób z poczuciem humoru, ambitnych, mających własne zdanie. Osób, które chcą się rozwijać w nowoczesnej firmie produkcyjnej. Praca zespołowa jest ważnym elementem kultury IKEA, zatem przywiązujemy dużą uwagę do umiejętności współpracy i wyznawanych wartości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)