Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ikano Industry Sp. z o.o.

Magazynowa 4
64-610 Rogoźno
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 400
[email protected]

www.ikanoindustry.pl

NIP: 7660005697

Dodatkowe lokalizacje:

Oddział w Krajence

Ul. Władysława Jagiełły 19
77-430 Krajenka
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 403
[email protected]

ikanoindustry.pl/praca-oferty

Benefity pozapłacowe

JĘZYK ANGIELSKI DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA

Jesteśmy firmą międzynarodową, dlatego język angielski jest naszym drugim językiem. Aby każdy czuł się pewnie, umożliwiamy jego naukę. Zajęcia odbywają się w godzinach pracy (obecnie w małych grupach online). Dodatkowo dajemy dostęp do aplikacji do nauki języka.

PAKIET MEDYCZNY DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę zdrowotną, którą realizuje firma Lux Med. Zapewnia ona dostęp do usług świadczonych przez wielu specjalistów, a także do bogatego zaplecza diagnostycznego i ambulatoryjnego. Pracownicy mają możliwość objęcia nią członków rodziny. Dla naszych pracowników, organizujemy spotkania z fizjoterapeutą, który przyjmuje pacjentów dwa razy w tygodniu na terenie naszego zakładu.

DOFINANSOWANIE DO DOJAZDÓW

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy Pracownik jest „miejscowy”. Dlatego, osoby które dojeżdżają do naszej firmy, mogą liczyć na dofinansowanie, zależne od ilości codziennie pokonywanych kilometrów.

KARTA MYBENEFIT lub MULTISPORT

Dla każdego coś dobrego! Jeśli jesteś sportowcem z krwi i kości na pewno zadowoli Cię karta MultiSport. Jeśli sport, to tylko niewielki fragment Twojego ja, proponujemy kartę MyBenefit, którą możesz wykorzystać jak chcesz, na różne inne zainteresowania.

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Cenimy naszych pracowników, a zwłaszcza ich rozwój. Chcemy aby każdy miał równe szanse w kształtowaniu swojej ścieżki kariery. Oprócz szkoleń zewnętrznych specjalistycznych, proponujemy również szeroki zakres szkoleń wewnętrznych, przeprowadzanych przez koleżanki i kolegów z naszej firmy.

DOFINANSOWANIE STUDIÓW

Doceniamy chęć rozwoju pracowników, dlatego proponujemy im dofinansowanie do wybranych kierunków studiów, które wzbogacą wiedzę naszego pracownika.

ZDROWE ODŻYWIANIE

Naszym pracownikom oferujemy zdrowe, na świeżo przygotowywane z lokalnych produktów posiłki, serwowane przez Restaurację Ikano. Są one dofinansowywane przez firmę, więc zapłacisz jedynie 5 złotych za dwudaniowy lunch. Możesz też wybrać kawałek ciasta, zamiast zupy.

Dodatkowo codziennie serwujemy świeże owoce dla wszystkich.

WAKACYJNE OBOZY DLA DZIECI

Co roku w okresie wakacyjnym organizujemy kolonie dla dzieci Pracowników. Są to ciekawe wyjazdy, które zainteresują najbardziej wymagającego młodego odkrywce, tancerza czy informatyka.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Razem nie tylko pracujemy, ale również odpoczywamy i świętujemy. Organizujemy nie tylko przyjęcia świąteczne, ale również pikniki oraz spotkania integracyjne.

BONY ŚWIĄTECZNE

Ponieważ, każdy uwielbia prezenty. Tym bardziej w grudniu!

GRUPY SPORTOWE

Zdrowy tryb życia mocno wpisuje się w nasze wartości, dlatego dla naszych aktywnych Pracowników stworzyliśmy grupy sportowe, aby wspólnie mogli rozwijać swoje pasje a przy tym godnie reprezentować naszą firmę na imprezach sportowych. W firmie funkcjonuje klub biegaczy oraz kolarzy.