Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ikano Industry Sp. z o.o.

Magazynowa 4
64-610 Rogoźno
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 400
[email protected]

www.ikanoindustry.pl

NIP: 7660005697

Dodatkowe lokalizacje:

Oddział w Krajence

Ul. Władysława Jagiełły 19
77-430 Krajenka
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 403
[email protected]

ikanoindustry.pl/praca-oferty

IKANO INDUSTRY

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Ikano. Zajmujemy się produkcją materaców od pierwszego etapu – produkcji pianki poliuretanowej oraz sprężyn i włóknin, poprzez wycinanie materaców, szycie pokrowców, montaż aż do wysyłania gotowego produktu do klienta.

Naszym głównym klientem jest IKEA.

W Polsce pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych w Wielkopolsce: w Rogoźnie i Krajence. Nasz zespół to prawie 1000 osób. Zatrudniamy specjalistów z wielu obszarów – operatorów maszyn, pracowników szwalni, technologów procesów, inżynierów konstruktorów, mechaników, automatyków, chemików, specjalistów od jakości i lean manufacturing, fachowców od badań i rozwoju produktów, finansów oraz  programistów.

Wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, w którym otwarci i entuzjastyczni ludzie współpracują ze sobą na uczciwych zasadach przyczyniając się do rozwoju całej firmy.

Nasze wartości

Zależy nam, aby współpracownicy wybierali nas ze względu wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Są nimi:

  1. Współpraca
  2. Zdrowy rozsądek i prostota
  3. Odwaga bycia innym

Wszystkie one wspierają realizację naszej obietnicy: na uczciwych zasadach.

Zrównoważony rozwój

”Sustainability is a journey. We can’t wait for one big solution, we have to take many small decisive steps.”

Peter, Jonas and Mathias Kamprad, owners of the Ikano Group

 

Zależy nam na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, dlatego w codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych technologii i nieustannie doskonalimy procesy produkcyjne.

Obecnie stoimy przed wielkim wyzwaniem.

W ramach długoterminowej strategii zobowiązaliśmy się integrować zrównoważony rozwój we wszystkim, co robimy. Oznacza to, że nasza obietnica na uczciwych zasadach, musi zostać rozszerzona poza relacje z klientami i dostawcami. Musimy się upewnić, że to co robimy, jest również uczciwe wobec społeczeństwa i planety, na której żyjemy.

Jesteśmy jedyną fabryką w Europie posiadającą instalację do chemicznego recyklingu elastycznej pianki PUR. Dysponujemy własnym ośrodkiem badawczym, w którym poszukujemy nowych sposobów wydajnego recyklingu produktów ubocznych naszej produkcji oraz materaców używanych, odebranych od klientów IKEA.

Naszym celem jest zostać do 2025 roku w pełni cyrkularnym producentem pianki, czyli zamierzamy zbierać z rynku i przetwarzać taką samą ilość pianki, jaką wprowadzamy.

Zrównoważony rozwój w Ikano Industry to nie tylko aspekt środowiskowy. Dbamy o naszych pracowników, umożliwiając im rozwój i pracę w dobrych warunkach oraz wspieramy lokalną społeczność i jej potrzeby.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)