Dane kontaktowe

Ikano Industry Sp. z o.o.

Magazynowa 4
64-610 Rogoźno
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 400
[email protected]

www.ikanoindustry.pl

NIP: 7660005697

Dodatkowe lokalizacje:

Oddział w Krajence

Ul. Władysława Jagiełły 19
77-430 Krajenka
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 67 35 25 403
[email protected]

ikanoindustry.pl/praca-oferty

IKANO INDUSTRY

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku, a od 2009 zajmujemy się produkcją materaców od pierwszego etapu – produkcji pianki poliuretanowej poprzez wycinanie materaców, szycie pokrowców, aż do wysyłania gotowego produktu do klienta.

Naszym głównym klientem jest międzynarodowa sieć sklepów IKEA.

W codziennej pracy nieustannie dążymy do wprowadzenia innowacji oraz optymalizacji procesów, aby tworzyć produkty najwyższej jakości. Korzystamy z najnowszych technologii i rozwijamy naszą gamę produktów, pracując, tak, aby przekraczać oczekiwania naszych klientów.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Każdy kto pracuje w Ikano jest ważny. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy chcą rozwijać siebie, jak i firmę. To wyjątkowi ludzie, którzy rozumieją funkcjonowanie firmy, podzielają jej wartości, i właśnie tym przyczyniają się do jej rozwoju.

Istotna jest dla nas różnorodność. Wyznajemy zasadę, że nikt nie może być najlepszy we wszystkim. Dlatego otaczamy się współpracownikami o różnorodnych umiejętnościach i mocnych stronach.

Zależy nam, aby współpracownicy wybierali nas ze względu wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Pozostajemy wierni trzem głównym zasadom: współpracy, zdrowemu rozsądkowi i prostocie oraz odwadze bycia innym, które wspierają realizację naszej obietnicy – na uczciwych zasadach.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wierzymy, że przywództwo to działanie, a nie pozycja. Wszyscy jesteśmy ambasadorami Ikano. Współpracujemy i inspirujemy się nawzajem by zrealizować naszą wizję tworzenia możliwości lepszego życia. W naszej działalności nie ma miejsca na jednoosobowe show, ponieważ chodzi o znalezienie lepszego sposobu razem (a better way together).

Doceniamy naszych pracowników, dlatego specjalnie dla nich opracowaliśmy szeroki pakiet benefitów. Chcemy aby każdy pracownik, czuł się doceniany na każdym kroku, to przecież właśnie dzięki nim firma funkcjonuje prawidłowo. Pakiet medyczny, karta MyBenefit, dofinansowanie do dojazdów, nauka języka angielskiego to tylko nieliczne z naszych benefitów. Praktykowanie zdrowego trybu życia to nasz priorytet, pracownikom mają w tym pomóc: codzienne dawki witamin w postaci świeżych owoców, jak również grupy sportowe, które gwarantują udział w różnych konkursach sportowych. Spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, oraz akcje prozdrowotne, to tylko niektóre z naszych benefitów. Przyjdź i przekonaj się sam.