Dane kontaktowe

Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

ikanobank.pl

NIP: 5263138661

Rekrutacja

Jedną z naszych wartości są nasi Pracownicy. Zależy nam, żeby w pracy czuli się dobrze. W naszym Banku nie chodzimy w garniturach i nie nosimy krawatów, jesteśmy ze sobą na „ty”. Chcemy, aby wszyscy byli sobą i mieli swobodne warunki do rozwoju i wdrażania własnych pomysłów. 

Mamy płaską strukturę, działamy zespołowo i chętnie się od siebie uczymy. Wierzymy, że przyjazne środowisko pracy buduje entuzjazm i zaangażowanie pracowników, a pozytywna energia przynosi najlepsze rozwiązania. 

Lokalizacja

Główna siedziba Banku w Polsce to biuro w Warszawie przy ul. Postępu 14. Punkty Obsługi Klienta są zlokalizowane w 11 sklepach IKEA w 9 polskich miastach – Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi oraz w Warszawie.

Działy

W Ikano możesz rozwijać się w wielu działach. Najczęstsze rekrutacje odbywają się do działu Sprzedaży, Obsługi Klienta, Oceny Ryzyka. Oprócz tego w Ikano można rozwijać się w działach: Product and Solution, Ryzyka, marketingu czy księgowości.

Wymiary etatu

Wiemy, że nie każdy ma możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu. Na wielu stanowiskach umożliwiamy pracę na ½ lub ¾ etatu.