Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ideo Sp. z o.o.

Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.ideo.pl

NIP: 5170178188

O nas

Jesteśmy Software House’em i zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań IT. Projektujemy, tworzymy oraz integrujemy dedykowane oprogramowanie od pojedynczych modułów do rozbudowanych systemów. Myślimy perspektywicznie. Chcemy rosnąć, rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty będziesz realizował/a swoje zawodowe ambicje.

Poznaj nas

Co nas wyróżnia?

W Ideo dążymy do stworzenia wyjątkowego miejsca do pracy, w którym liczy się każda opinia i gdzie nie istnieją bariery dla rozwoju talentów.

Jakość
Jest obecna w naszych projektach już od pierwszego dnia i ma kluczowe znaczenie we wszystkim co robimy.

Pasja
Nasz zespół to pozytywnie nastawione do swojej pracy osoby, które nieustannie napędzają naszą firmę. Jesteśmy pasjonatami w zakresie rozwijania oprogramowania i czujemy się odpowiedzialni za to co robimy.

Rozwój
Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji, zdobywania nowych umiejętności i realizacji coraz ambitniejszych projektów. Oferujemy pracownikom dostęp do szkoleń oraz certyfikacji.

Atmosfera
Relacje opieramy się przede wszystkim na otwartości i zaufaniu. Nie ma u nas skostniałych struktur - ze wszystkimi jesteśmy na TY, mówimy sobie po imieniu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)