Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Idea Getin Leasing S.A.

ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.ideagetinleasing.pl

NIP: 5213482474

Poznaj nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskiego leasingu. Łączy nas pasja i wspólny cel – wspieramy mikro, małe i średnie firmy, dzięki bezpiecznej i konkurencyjnej ofercie finansowania inwestycji.
 

Zespół Idea Getin Leasing tworzy ponad 1200 specjalistów z różnych obszarów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży oraz chęć stałego rozwoju. Pracujemy w przyjaznej atmosferze.
 

Centrala Idea Getin Leasing mieści się we Wrocławiu. Sukcesywnie rozbudowujemy sieć sprzedaży - jesteśmy obecni w całej Polsce.

KULTURA ORGANIZACYJNA

Wierzymy, że największym kapitałem firmy są jej Pracownicy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzyć atmosferę partnerstwa i możliwości ciągłego poszerzania kompetencji.
 

Stawiamy na ludzi przedsiębiorczych, których cechuje samodzielność, rzetelność i profesjonalizm w działaniu. Zależy nam, by nasi Pracownicy posiadali umiejętność pracy zespołowej, tworzyli pozytywne relacje zarówno z innymi Pracownikami, jak i naszymi Klientami i Kontrahentami. Jeśli znajdujesz w sobie takie cechy, dołącz do naszego zespołu!
 

Praca w Idea Getin Leasing to możliwość realizacji ambitnych projektów i ciągły rozwój zawodowy. Stawiamy na wzmacnianie relacji i integrację wewnątrz firmy. Organizujemy m.in. cykliczne spotkania integracyjne dla Pracowników oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

NASZE WARTOŚCI

Praca w Idea Getin Leasing to kierowanie się naszymi zasadami i wartościami w dążeniu do wspólnego celu:

  • Innowacje - wprowadzamy nowe rozwiązania, dlatego cenimy kreatywność i samodzielne myślenie.
  • Pozycja Lidera - osiągamy sukcesy i ciągle się rozwijamy.
  • Potencjał - dajemy szansę rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)