Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Idea Bank SA

Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 270 58 68
Fax: +48 22 327 09 80
[email protected]

www.ideabank.pl

NIP: 5260307560

KIM JESTEŚMY?

Idea Bank S.A. został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą w rozwijaniu działalności mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.

Oferowany przez Idea Bank pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwia start, a następnie prężny rozwój biznesu naszych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców projektujemy też nowatorskie rozwiązania, takie jak:

  • platforma do zarządzania firmą Idea Cloud.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W IDEA BANKU?

Jesteśmy nie tylko dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, ale również atrakcyjnym miejscem pracy, o czym świadczy chociażby przyznany nam tytuł „Solidnego Pracodawcy”.

Nasz zespół tworzą zarówno ludzie dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm w działaniu. Wychodzimy z założenia, że ludzie to najcenniejszy kapitał naszej organizacji, dlatego poszukujemy i zatrudniamy najlepszych na rynku kandydatów. Umożliwiamy naszym Pracownikom samorealizację poprzez udział w ciekawych  projektach, zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju, rozumianego jako podnoszenie kwalifikacji, dostęp do wiedzy, perspektywa awansu. Aby lepiej poznać Naszą organizację, w tym jej strukturę, obowiązujące procedury czy produkty, nowi pracownicy przechodzą szkolenie wdrożeniowe. Celem podniesienia kwalifikacji w swoich specjalizacjach mogą natomiast brać udział w profilowanych programach szkoleniowych i konferencjach, zaś osoby pracujące z klientem mają dodatkowo dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych warsztatów z zakresu wiedzy produktowej, sprzedaży, standardów obsługi klienta.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ PRACOWAĆ?

OBSŁUGA KLIENTA/ CONTACT CENTRE 

Jeżeli chcesz wspomagać przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie, aplikuj na stanowiska związane z profesjonalną obsługą i pozyskiwaniem klientów. Jako osobisty doradca będziesz zapewniał naszym klientom opiekę na każdym etapie rozwoju ich firmy, zarówno podczas spotkań w Oddziale, jak również poprzez kontakt telefoniczny lub internetowy. Będziesz ich wspierać w zakresie wyboru form finansowania działalności oraz sposobach pomnażania kapitału.

  • Call Center – telefoniczna obsługa klienta

Ponieważ zrezygnowaliśmy z automatów w telefonicznej obsłudze, każdy telefon od klienta odbiera wyszkolony pracownik Idea Banku. Pracując w Call Center będziesz odpowiadać na pytania rozmówców, rozwiewać ich wątpliwości oraz realizować dyspozycje.

  • Wirtualny Oddział Idea Banku – internetowa obsługa klienta

Decydując się na pracę w Wirtualnym Oddziale, będziesz pracował w zespole realizującym różnorodne projekty związane z doradzaniem klientom w zakresie kredytów, rachunków czy lokat dostępnych w aktualnej ofercie Banku. Będziesz odpowiedzialny za kontakt z Klientami za pomocą takich kanałów jak chat, video, e-mail czy telefon.

  • Oddział Idea Banku – bezpośrednia obsługa klienta

Wybór tego obszaru umożliwi Ci pracę z doświadczonymi w sprzedaży doradcami, aktywnie budującymi i utrzymującymi relacje z klientami z segmentu MŚP, we wszystkich oddziałach Idea Banku w całej Polsce.


CENTRALA – OBSZAR BACK OFFICE

Jeżeli chcesz stać się pracownikiem jednostek wspierających funkcjonowanie Banku, zaaplikuj na stanowiska w centrali w Warszawie. Umożliwiamy rozwój w jednym z następujących obszarów: Administracja, Analizy Biznesowe, Audyt Wewnętrzny, Dział Prawny, Compliance, Rachunkowość, Wsparcie Operacyjne, HR, IT, Księgowość, Marketing, PR, Windykacja,  Zarządzanie Ryzykiem.

  • Specjalista / ekspert

Istotną rolę w Idea Banku odgrywają osoby na stanowiskach specjalistycznych i eksperckich, bez których nie udałoby nam się wdrożyć innowacyjnych rozwiązań. Jeżeli chcesz wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i pomysły, dołącz do jednego z naszych zespołów.

  • Menedżer

Nasi menedżerowie cechują się umiejętnością zarządzania projektami i procesami, a pracując ze swoimi zespołami, zwiększają ich motywację, by osiągać założone cele. To stanowisko dla Ciebie, jeżeli Twoje osiągnięcia zawodowe potwierdzają, że jesteś liderem i z łatwością angażujesz innych w realizację wyznaczanej strategii.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)