Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

Aleja Walentego Roździeńskiego 91
40-203 Katowice
śląskie, Polska

www.id-logistics.com/pl

NIP: 5252425204

ID Logistics Polska

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywczy i specjalistyczne sieci handlowe), odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Zapewnia klientom pełne wsparcie w efektywnym zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. ID Logistics obsługuje w Polsce klientów w 16 centrach logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ponad 600 tys. mkw., posiada też 2 oddziały transportowe. Obecnie firma zatrudnia ok. 3500 osób. Siedziba główna mieści się w Katowicach. Dyrektorem Generalnym ID Logistics Polska jest Yann Belgy. 

Nasze lokalizacje

4 kluczowe wartości prowadzące grupę ku rozwojowi:

  • Przedsiębiorczość
  • Doskonałość operacyjna
  • Ambicje
  • Wsparcie

Przebieg rekrutacji

Każdy kandydat jest dla nas ważny. Proces rekrutacji najczęściej zamykamy w 3 etapach:

Etap 1. Zgłoszenie kandydata

Bezpośrednio z naszej strony możesz poinformować nas, że szukasz pracy. Wystarczy, że klikniesz Aplikuj w interesującą Cię ofertę pracy.

Etap 2. Spotkanie

Chcemy poznać Kandydata, porozmawiać o Twoim doświadczeniu i przedstawić szczegóły naszej oferty dlatego zapraszamy na spotkanie z przyszłym przełożonym.

Etap 3. Informacja zwrotna

Staramy się  by każdy kandydat po spotkaniu otrzymał od nas w ciągu 2 tygodni informację o wyniku rozmowy, mailowo lub telefonicznie.

Jak dbamy o naszych Pracowników:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)