Dane kontaktowe

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Zwierzchowskiego 29
61-249 Poznań

NIP: 7820043288

O NAS

Jesteśmy częścią grupy IBP, spółki o globalnym zasięgu, której główna siedziba znajduje się w Pensnett, w Wielkiej Brytanii. Nasza historia sięga już przeszło 100-letniej tradycji, a nasza działalność obejmuje cały świat. Poza Polską nasze oddziały znajdują się również w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach.  

Nasze produkty to innowacyjne łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych jak i przemysłowych. Doskonała jakość naszych wyrobów oraz pełne pasji podejście do projektowania i produkcji sprawiło, że staliśmy się światowym liderem na rynku łączników.

IBP Instalfittings w Polsce to fabryka z bogatym parkiem maszynowym w Poznaniu oraz Centrum Logistyczne w Sadach.

Jesteśmy 600 – osobowym zespołem pracującym w myśl przyjętej zasady „Strive for excellence”, „Dążymy do doskonałości”. I w tym kierunku właśnie zmierzamy, aby być jeszcze lepszym, bardziej konkurencyjnym i atrakcyjnym. Tworzymy atmosferę wzajemnej współpracy, życzliwości i otwartości. Konsekwentnie zmierzamy w kierunku tworzenia innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów . Jeśli chcesz rozwijać siebie i kształtować z nami wspólną przyszłość, dołącz do nas! Już dziś

BENEFITY:

LENIWO KAŻDY PRACUJE, GDY POŻYTKU MAŁO CZUJE. Naszym pracownikom oferujemy więc:

Bezpłatną Opiekę medyczną, BO LICZY SIĘ ZDOWIE

Ubezpieczenie na życie, BO LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE

Dofinansowanie do karty sportowej, BO TRENING CZYNI MISTRZA

Program lojalnościowy, BO WIERNOŚĆ JEST PIERWSZĄ Z CNÓT

Szkolenia i kursy językowe, BO EDUKUJĄC ZWIĘKSZAMY DOBROBYT

Imprezy świąteczne i integracyjne, BO DOBRĄ PRACĘ TRZEBA UCZCIĆ

Program awansu wewnętrznego, BO GDZIE SIĘ Z CHĘCIĄ ZEJDZIE PRACA, TAM SIĘ HOJNIE TRUD OPŁACA

Bezzwrotną pomoc finansową udzielaną w trudnych sytuacjach życiowych, BO NIC CO LUDZKIE NIE JEST NAM OBCE

Nieoprocentowane pożyczki, BO PRZYSŁUGA RODZI PRZYJACIÓŁ

Fundusz socjalny, BO DOBREGO NIGDY ZA WIELE

Bilety na koncerty, BO MUZYKA JEST BALSAMEM DLA DUSZY

NASZE WARTOŚCI

SZACUNEK

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, bacząc na różnice indywidualne i promując pracę w zespole na zasadach partnerskich.

ROZWÓJ ZAWODOWY

Stałe poszerzanie umiejętności i kwalifikacji naszych pracowników pozwala nam połączyć potrzeby naszej firmy z rozwojem osobistym pracowników.

POMYSŁOWOŚĆ

W IBP pomysły każdego pracownika są doceniane, dostrzegane, a nawet nagradzane. Kreatywność, różnorodność poglądów, doświadczeń oraz wiedzy przekłada się na coraz to nowsze rozwiązania w biznesie, co zapewnia nam przewagę na rynku globalnym.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Działamy aktywnie na rzecz pozytywnych zmian w naszym otoczeniu, uwzględniając oczekiwania nie tylko naszych klientów, ale także naszych partnerów handlowych i lokalnych społeczności w myśl zasady odpowiedzialnego biznesu.