Dane kontaktowe

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Zwierzchowskiego 29
61-249 Poznań

NIP: 7820043288

O NAS

Jesteśmy częścią grupy IBP, spółki o globalnym zasięgu, której główna siedziba znajduje się w Pensnett, w Wielkiej Brytanii. Nasza historia sięga już przeszło 100-letniej tradycji, a nasza działalność obejmuje cały świat. Poza Polską nasze oddziały znajdują się również w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach.  

Nasze produkty to innowacyjne łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych jak i przemysłowych. Doskonała jakość naszych wyrobów oraz pełne pasji podejście do projektowania i produkcji sprawiło, że staliśmy się światowym liderem na rynku łączników.

IBP Instalfittings w Polsce to fabryka z bogatym parkiem maszynowym w Poznaniu oraz Centrum Logistyczne w Sadach.

Jesteśmy 600 – osobowym zespołem pracującym w myśl przyjętej zasady „Strive for excellence”, „Dążymy do doskonałości”. I w tym kierunku właśnie zmierzamy, aby być jeszcze lepszym, bardziej konkurencyjnym i atrakcyjnym. Tworzymy atmosferę wzajemnej współpracy, życzliwości i otwartości. Konsekwentnie zmierzamy w kierunku tworzenia innowacyjnych i zaawansowanych technicznie produktów . Jeśli chcesz rozwijać siebie i kształtować z nami wspólną przyszłość, dołącz do nas! Już dziś

NASZE WARTOŚCI

SZACUNEK

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, bacząc na różnice indywidualne i promując pracę w zespole na zasadach partnerskich.

ROZWÓJ ZAWODOWY

Stałe poszerzanie umiejętności i kwalifikacji naszych pracowników pozwala nam połączyć potrzeby naszej firmy z rozwojem osobistym pracowników.

POMYSŁOWOŚĆ

W IBP pomysły każdego pracownika są doceniane, dostrzegane, a nawet nagradzane. Kreatywność, różnorodność poglądów, doświadczeń oraz wiedzy przekłada się na coraz to nowsze rozwiązania w biznesie, co zapewnia nam przewagę na rynku globalnym.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Działamy aktywnie na rzecz pozytywnych zmian w naszym otoczeniu, uwzględniając oczekiwania nie tylko naszych klientów, ale także naszych partnerów handlowych i lokalnych społeczności w myśl zasady odpowiedzialnego biznesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)