Dane kontaktowe

Hutchinson Poland Sp. z o. o. Zakład 2

Lodowa 80/84
Niciarniana 49D
93-232 Łódź
łódzkie, Polska

www.hutchinson.com/pl

NIP: 5531694417

Poznaj nas

Poznajmy się!

Grupa Hutchinson jest światowym liderem produkcji elastomerów w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Od ponad 160 lat projektujemy i wytwarzamy produkty stanowiące bazę komfortu i bezpieczeństwa każdego człowieka na ziemi, w powietrzu i morzu. Nasze wiodące produkty to systemy uszczelek karoseryjnych i precyzyjnych, elementy antywibracyjne oraz systemy transmisji płynów i przenoszenia napędów.

Jesteśmy chemiczną gałęzią Grupy TOTAL, zatrudniamy ponad 38 000 ludzi w 24 krajach. W czterech łódzkich oddziałach pracę znalazło już ponad 3000 osób – teraz czekamy na Ciebie!

Czekamy na ciebie!

W naszej firmie znajdą miejsce zarówno osoby z doświadczeniem, jak i będące na początku swojej kariery zawodowej. Cenimy ludzi z pasją i inicjatywą, zaangażowanych, mających własne pomysły i umiejących pracować w zespole. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy, zazwyczaj wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego.

Rozwijaj z nami swoją karierę!

Wiążesz swoją przyszłość zawodową z branżą Automotive? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i aplikuj na tą, która pozwoli Ci realizować Twoje zainteresowania i rozwijać kompetencje zawodowe. Nasza firma poszukuje kandydatów na różne stanowiska, w różnych działach. Chcesz być inżynierem w naszej firmie? Świetnie! Poszukujemy m.in.: Inżynierów Produkcji, R&D, Jakości, Utrzymania Ruchu, Konstruktorów. A może chciałbyś pracować jako specjalista w jednym z naszych działów (w dziale zakupów, logistyki, IT lub HR)? Zaczynasz swoją karierę i chciałbyś zdobyć doświadczenie w zespole profesjonalistów? Sprawdź nasze oferty płatnych staży! Lubisz pracę produkcyjną? Mamy dla Ciebie oferty pracy m.in. na stanowiska: operatorów maszyn, kontrolerów jakości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)