Dane kontaktowe

Human & Hunter

Francuska 8
40-015 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

www.human-hunter.pl

NIP: 9542706534

Human & Hunter od lat zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją pracowników w ramach różnych branż i stanowisk. Naszym celem, ale jednocześnie pasją jest wyszukiwanie najlepszych kandydatów i pomaganie im w osiąganiu zawodowych sukcesów.

PRACA NA MIARĘ OCZEKIWAŃ - SYNERGIA, KTÓRA PROCENTUJE

Doskonale wiemy, że kluczem do sukcesu każdej firmy są ludzie, którzy ją tworzą, a odpowiednio dobrany zespół utalentowanych i zmotywowanych pracowników jest na wagę złota. Dlatego codziennie wspieramy pracowników i pracodawców w dążeniu do efektywnego działania na rynku pracy i w rozwoju zawodowym. Naszym zadaniem jest zarówno dopasowanie kandydata do wymagań firmy, jak i pracodawcy do oczekiwań kandydata. Wierzymy, że tylko taka relacja ma szansę przynieść obopólne korzyści. Naszym zdaniem tylko taka współpraca może zaprocentować.

Z PASJI DO ODKRYWANIA TALENTÓW

Zespół Human & Hunter to grupa specjalistów z zakresu doradztwa personalnego, doskonale znających realia rynku pracy. Znaleźliśmy już setki miejsc pracy dla naszych kandydatów, przeprowadziliśmy tysiące rozmów rekrutacyjnych, odkryliśmy wiele talentów i poznaliśmy mnóstwo osobowości. I ciągle nam mało. Wieloletnie doświadczenie i „szósty zmysł” naszych headhunterów to gwarancja, że praca, jaką dla Ciebie znajdziemy, będzie tą właściwą. Twój sukces zależy głównie od Ciebie, ale możemy pomóc Ci go osiągnąć.

SZUKASZ PRACY? TO ŚWIETNIE! MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?

Potencjalnym kandydatom chętnie udzielimy niezbędnych informacji na temat aktualnych możliwości zatrudnienia. Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną? Zachęcamy do kontaktu z naszymi rekruterami oraz do aplikowania za pośrednictwem naszej strony internetowej. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce pracy i zadbamy o rozwój Twojej kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)