Dane kontaktowe

Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o. o.

Handlowa 20
41-253 Czeladź
śląskie, Polska
[email protected]

www.huhtamaki.com/en/careers

NIP: 643-174-19-74

Lider i ekspert

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie konsekwentnie prezentujemy szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. 

Nasze korzenie

Korzenie Huhtamaki Foodservice Europa-Azja-Oceania sięgają roku 1960, kiedy Huhtamaki działało ze swoją pierwszą fabryką, która produkowała puszki w Finlandii. Krótko po tym, jednostka zróżnicowała produkcję na kubki papierowe i plastikowe i stała się wiodącym dostawcą opakowań dla branży gastronomicznej. Na początku ekspansji biznesu opakowaniowego firmę nazwano Polarcup. Nazwa została zmieniona na Huhtamaki, kiedy spółka-matka skupiła się globalnie na opakowaniach, po zbyciu działalności związanej ze słodyczami oraz farmaceutykami w 1990 roku.

Huhtamaki Foodservice w Polsce to dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Czeladzi oraz w Gliwicach, które obsługują dużych klientów branży gastronomicznej.

Huhtamaki - współcześnie

Jako Huhtamaki, jesteśmy liderem i ekspertem w produkcji opakowań z papieru. Współczesny konsument, trzymając w ręku kubek gorącej kawy lub jedząc smaczną przekąskę oczekuje, że opakowanie odzwierciedlało będzie jakość produktu, który znajduje się w jego wnętrzu.

Mając to na uwadze, Huhtamaki od 100 lat (a w Polsce od lat 30) konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby marka nie tylko wyróżniała się spośród innych, ale przede wszystkim była chętnie wybierana wśród klientów.

Będąc liderem w wybranych obszarach, Huhtamaki jest w stanie (niezależnie od lokalizacji) dostarczać swoim klientom opakowania, odpowiadające najwyższym standardom jakościowym, w konkurencyjnych cenach.

Przede wszystkim ludzie!

W centrum naszej kultury organizacyjnej jest człowiek. Wiemy, że to ludzie - nasi Pracownicy - decydują o sukcesie naszej firmy. Ich wiedza, doświadczenie, wysiłek, zaangażowanie oraz pomysły sprawiają, że możemy cały czas realizować z powodzeniem kolejne przedsięwzięcia.  W pracy postępujemy zgodnie z naszym Kodeksem Etycznym. Bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Huhtamaki Foodservice w Polsce to ciągły rozwój: rozwój Pracowników, rozwój technologii, rozwój parku maszynowego. Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku, pełnej wyzwań i szans na poznawanie nowych rzeczy - dołącz do nas! Zaaplikuj na adres: [email protected] lub dostarczając CV osobiście do firmy :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)