Dane kontaktowe

Hugo Boss International Markets AG S.A. Oddział w Polsce

Al. Jerozolimskie 63
00-697 Warszawa
mazowieckie, Polska

group.hugoboss.com/en

KIM JESTEŚMY

HUGO BOSS jest jedną z wiodących firm na światowym rynku odzieżowym w sektorze premium. Ponad 13 800 pracowników, na całym świecie, pracuje, aby oferować naszym klientom to, co najlepsze.  Odzież BOSS i HUGO to nie tylko odzież biznesowa, casualowa i sportowa, ale również eleganckie stroje wieczorowe na specjalne okazje. Nasze motto to: bez względu na to, co przyniesie dzień, nasi klienci powinni być doskonale ubrani w każdej sytuacji i na każdą okazję. Ofertę uzupełniają buty i akcesoria oraz produkty licencjonowane, takie jak zapachy, okulary oraz zegarki.

Naszą wizją jest stać się wiodącą platformą mody premium, opartą na technologii, dlatego też stawiamy naszych klientów w centrum wszystkich naszych działań.

NASZE MARKI

BOSS i HUGO to dwie silne marki, które wyraźnie wyróżniają się modnym stylem, ale spełniają te same wysokie standardy jakości i dopasowania, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju.

BOSS

BOSS osiągnął status ikony, dzięki perfekcyjnemu krawiectwu, ale oferuje dużo więcej niż tylko idealny garnitur. Kolekcje zawierają również elementy casualowe i sportowe, tworząc kompletną garderobę dla szybkiego, nowoczesnego stylu życia.

HUGO

Dramatyczne kroje, czyste wzornictwo i nieoczywiste akcenty, które wymykają się kategoryzacji - HUGO jest nastawione na indywidualistów stylu, którzy zawsze idą własną drogą. Mieszanka nowoczesnego krawiectwa i silnych wpływów casualowych zapewnia niekonwencjonalny wygląd dla prawdziwych trendsetterów.

WE ARE HUGO BOSS

Najnowsze oferty pracy

 • Hugo Boss International Markets AG S.A. Oddział w Polsce

  Bydgoszcz

  2022-08-12
 • Hugo Boss International Markets AG S.A. Oddział w Polsce

  Warszawa

  2022-08-11
 • Hugo Boss International Markets AG S.A. Oddział w Polsce

  Warszawa

  2022-08-10
 • Hugo Boss International Markets AG S.A. Oddział w Polsce

  Gdańsk

  2022-08-08

zobacz wszystkie oferty pracy (4)