Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Huber+Suhner

Bałdowska 26
83-110 Tczew
pomorskie, Polska

www.hubersuhner.com

NIP: 5932354839

Gdańsk

HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Azymutalna 11a
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

HUBER+SUHNER

Wyzwolenia 21
83-115 Swarożyn
pomorskie, Polska

Staże

Regularnie współpracujemy z Urzędami Pracy na Pomorzu. Co jakiś czas ogłaszamy chęć przyjęcia stażystów, między innymi do działów:

  • Dział Jakości
  • Logistyka
  • Dział Techniczny
  • Dział Inżynieryjny
  • Recepcja
  • Dział Ciągłego Doskonalenia
  • Finanse
  • HR

Nasi stażyści o nas

Dla najlepszych przewidujemy możliwość pozostania w strukturach organizacyjnych, czego przykładem jest Daria, która swoją przygodę z HUBER+SUHNER opisuje w następujący sposób:

Mój staż w HUBER+SUHNER trwał od 07.06.2018 do 06.12.2018r. Nie trafiłam tutaj przez przypadek – wiedziałam, że firma daje możliwość odbycia stażu w różnych obszarach zawodowych dlatego wysłałam swoje CV. 

Staż miał być kontynuacją kursu na pracownika administracyjno - biurowego, który rozpoczęłam w ramach aktywizacji zawodowej i zorganizowany został  przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku. 

Przez 10 lat pracowałam w zupełnie innej branży ale z przyczyn osobistych zdecydowałam się na zmianę zawodu. To była duża rewolucja jednak wiedziałam, że staż w międzynarodowej firmie daje najwięcej możliwości nauki i otwiera furtki na znalezienie nowej pracy. Dostałam szansę, którą chciałam wykorzystać najlepiej jak potrafiłam.

Przeszłam po kolei rozmowę kwalifikacyjną, badania, szkolenia z zakresu BHP i stanowiska pracy. Codziennie mogłam liczyć na wsparcie zespołu administracji, ale również innych współpracujących działów. Stopniowo otrzymywałam coraz więcej zadań o różnym stopniu zaawansowania, dzięki którym mogłam się wykazać, ale też zdobyć kolejne cenne doświadczenie. Pół roku szybko minęło i nadszedł czas na podsumowanie mojej pracy – dostałam bardzo dobre referencje i zapewnienie, że jak tylko będzie taka możliwość to będę mogła tutaj wrócić. Wtedy nie wierzyłam, że jest to możliwe lecz po dwóch tygodniach otrzymałam propozycję pracy w dziale Continuous Improvement. Teraz w moich codziennych obowiązkach jest między innymi pomoc w analizie i realizacji pomysłów pracowniczych Kaizen, harmonogramowanie i uczestnictwo w Audytach 5S, realizacja zadań w ramach projektów Lean. Jest to niezwykle ciekawa praca oparta na współpracy pomiędzy inżynieringiem a produkcją. Stale pogłębiam wiedzę i wzbogacam się o nowe umiejętności pod okiem mojego kierownika, który jest dla mnie autorytetem.

HUBER+SUHNER w moim odczuciu jest firmą, w której jeśli ktoś naprawdę chce i sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków daje możliwość rozwoju nie tylko w obszarze fabryki w Polsce, ale również w oddziałach zagranicznych.

Szczerze polecam wszystkim tym, którzy potrafią zaangażować się w powierzone zadania  i docenić pracę  w HUBER+SUHNER opartą na opracowanych zasadach przywództwa.