Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Huber+Suhner

Bałdowska 26
83-110 Tczew
pomorskie, Polska

www.hubersuhner.com

NIP: 5932354839

Gdańsk

HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Azymutalna 11a
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska

HUBER+SUHNER

Wyzwolenia 21
83-115 Swarożyn
pomorskie, Polska

Proces rekrutacji

Praca w HUBER+SUHNER to ogromna szansa dla osób, które chcą współpracować z ciekawymi ludźmi, realizować interesujące projekty, a także rozwijać własne kompetencje i umiejętności. Firma mocno stawia na rozwój zatrudnionych już pracowników i bardzo często prowadzi procesy rekrutacji wewnętrznej, dając tym samym możliwość awansu.

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się ze standardowych etapów – rozpoczynamy od selekcji nadesłanych aplikacji, przechodząc do rozmów telefonicznych i spotkań bezpośrednich w naszej siedzibie, w których udział biorą pracownicy działu HR oraz potencjalny przełożony.

W jakich obszarach można u nas pracować?

  • Dział Inżynieryjny
  • Dział Techniczny
  • Logistyka
  • IT
  • Jakość
  • Finanse
  • HR
  • Produkcja

Jeżeli chcesz do nas dołączyć to zostaw nam swoje CV lub aplikuj na jedno z ogłoszeń, które znajdziesz na portalu Pracuj.pl. Nie możemy obiecać, że skontaktujemy się ze wszystkimi, ale na pewno bardzo uważnie przeczytamy i przeanalizujemy każde CV, które trafi do naszych rąk.

Skontaktuj się z:

[email protected]
[email protected]

Oto co musisz zrobić, aby stać się częścią naszego zespołu:

ETAP 1

ZAAPLIKUJ

Rekrutację w naszej firmie zaczynamy od stworzenia profilu kandydata, którego szukamy. W oparciu o ten profil powstaje ogłoszenie. Na aplikacje kandydatów czekamy minimum dwa tygodnie.

ETAP 2

CZEKAJ NA INFORMACJĘ ZWROTNĄ PO SELEKCJI

Aplikacje trafiają nie tylko do działu HR, ale również do kierownika działu, do którego rekrutujemy lub wyznaczonej przez niego osoby. Bardzo uważnie czytamy i analizujemy każde CV-  pod kątem zgodności z naszymi oczekiwaniami. 

ETAP 3

POROZMAWIAJ Z NAMI

Wybieramy kilka osób, które zapraszamy do firmy. Spotkania te mogą mieć charakter rozmowy rekrutacyjnej, na niektórych pojawiają się testy lub zadania do rozwiązania. W niektórych przypadkach ten etap przyjmuje formę Assessment Center. Zdarza się, że kandydatów zapraszamy na drugie spotkanie – z działem HR oraz bezpośrednim przełożonym. Czasami spotkania bezpośrednie poprzedzamy krótką rozmową telefoniczną. 

ETAP 4

PODEJMIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ

Zawsze udzielamy odpowiedzi zwrotnej, niezależnie od tego jaka ona jest. W przypadku pozytywnego wyniku rozmowy, informujemy kandydata o proponowanych warunkach współpracy i ustalamy termin zatrudnienia.