Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HUB.TECH spółka akcyjna

Jakóba Hechlińskiego 4
85-825 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 9532489839

Poznaj nas

Hub.Tech to jeden z liderów branży biotechnologicznej. Grupa powstała w wyniku przekształcenia firmy Boruta-Zachem, krajowego potentata na rynku chemii gospodarczej i produktów kosmetycznych na bazie biosurfaktantów w nowoczesny hub, oferujący kompleksowe rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zmiana podyktowana została potrzebą odpowiedzi na wyzwanie przyszłości, jakim jest dostarczanie zielonej, bezpiecznej technologii oraz w związku ze stale rosnącym segmentem w pełni ekologicznej chemii gospodarczej i kosmetyków. Działalność firmy, czerpiącej z bogatego, 120 letniego doświadczenia swoich poprzedniczek, realizowana jest dzięki własnym laboratoriom oraz z wykorzystaniem nowoczesnych linii produkcyjnych.

Działalność firmy, czerpiącej z bogatego, 120 letniego doświadczenia swoich poprzedniczek, realizowana jest dzięki własnym laboratoriom oraz z wykorzystaniem nowoczesnych linii produkcyjnych. Naszą wielką wartością są również ludzie. Przy opracowaniu nowych technologii pracuje dzisiaj w firmie sztab naukowców, nadzorujących prace na każdym ich etapie. W minionych latach, w same tylko innowacje, spółka zainwestowała ponad kilkadziesiąt mln złotych, przeznaczając spore środki m.in. na rozwój infrastruktury badawczej.

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu  - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

InventionBio S.A. obok OnlyBioLife jest gałęzią grupy kapitałowej HubTech S.A.   Działalność R&D skupiona jest na produkcji wysoce zaawansowanych komponentów do produkcji kosmetyków, które są efektem wieloletnich badań w konsorcjach z jednostkami naukowymi. Dbamy o ekologię i działamy na rzecz środowiska produkując aktywne surowce kosmetyczne w oparciu o technologię circular economy i green chemistry w jedynej na świecie rafinerii biotechnologicznej.

Boruta-Zachem Kolor Sp. z o.o. jest wiodącym producentem substancji barwnych. Produkowane barwniki, pigmenty i rozjaśniacze optyczne znajdują zastosowanie m. in. w przemyśle włókienniczym, garbarskim, farb i lakierów, materiałów budowlanych, papierniczym, tworzyw sztucznych, chemii gospodarczej oraz innych. Posiadane doświadczenie i wiedza oraz posiadane zaplecze laboratoryjne pozwalają służyć pomocą w zakresie aplikacji naszych produktów do różnych zastosowań. Nasza kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników gwarantuje, że nasz klient będzie profesjonalnie i fachowo obsłużony.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)