Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HUB HR

ul. Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 749 17 32
[email protected]

www.hubhr.eu

NIP: 5252561870

KIM JESTEŚMY?

HUB HR to butik HR na który składają się lata doświadczenia i świeże pomysły do działania. Oferujemy szeroki zakres usług, wszystkie jednak mają wspólny mianownik - są powiązane z karierą, działaniami HR oraz budową pozytywnego wizerunku firmy.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i rzetelnych praktyków,  ale przede wszystkim pasjonatów HR. Naszą misją jest pomaganie organizacjom w budowaniu i rozwijaniu zmotywowanych, kompetentnych zespołów oraz wspieranie ich w tworzeniu warunków pracy opartych o  szacunek i wzajemne zaufanie. Kameralny charakter naszej firmy pozwala nam na indywidualne podejście do każdej sprawy, a pasja umożliwia nieustanne pogłębianie wiedzy i umiejętności.

Wierzymy, że za sukcesem każdej organizacji stoją LUDZIE – to  ich talent, zaangażowanie i pasja budują wielkość i znaczenie firm. Dlatego we wszystkich naszych działaniach to właśnie ludzie są w centrum naszej uwagi.

NASZE GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA

 • Rekrutacja menedżerów i specjalistów głównie z obszaru IT, analizy i wizualizacji danych, sprzedaży, marketingu oraz back office
 • Doradztwo dla małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym:
  • wsparcie w roli zewnętrznego HR Business Partnera
  • przeprowadzanie audytów HR
  • budowanie strategii HR i wspieranie firm w zakresie tworzenia wewnętrznych procesów i procedur
  • wsparcie w przeprowadzaniu procesów restrukturyzacji
  • wsparcie w zakresie budowania wizerunku marki pracodawcy (Employer Branding)
  • wsparcie w zakresie zarządzania komunikacją wewnętrzną (w tym komunikacją w czasie kryzysu)
 • Opracowywanie strategii wdrożenia Robotic Process Automation w organizacji, jak również szkolenia z automatyzacji procesów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem HR i finansów
 • Reskilling w obszarze nowych technologii
 • Doradztwo zawodowe dla osób planujących zmianę pracy/zmianę ścieżki zawodowej
 • Outplacementy indywidualne

CO NAS WYRÓŻNIA?

Reprezentujemy ludzką twarz HR, dlatego każdego z kim współpracujemy  traktujemy po partnersku.

Jesteśmy HR-owcami z krwi i kości - obszar zasobów ludzkich to nasza codzienność, ale również nasza pasja.

Nie zamykamy się w jednej dziedzinie, lubimy się rozwijać i szukać nowych pomysłów i rozwiązań. Specjalizujemy się w ułatwianiu tego, co skomplikowane. Interesują nas nowe technologie, bo wiemy, że obszar HR może wiele zyskać wykorzystując je w codziennej pracy. To co nas wyróżnia to również fakt, że na pokładzie mamy ekspertów z obszaru automatyzacji (robotyzacji) procesów biznesowych.

Do każdego wyzwania podchodzimy z zaangażowaniem i na bieżąco reagujemy na zmiany – naszym zdaniem elastyczność to klucz do sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu z nami - uczestnicząc w naszych rekrutacjach zobaczysz, że HUB HR to coś więcej niż szablonowa rozmowa rekrutacyjna i kilkanaście standardowych pytań, które znasz już na pamięć.   

NASZ E-BOOK

Dzielimy się z Wami naszym darmowym ebookiem REAL TIME HR. Znajdziecie w nim praktyczne porady m.in. o social media, rekrutacji zdalnej i komunikacji wewnętrznej, przydatne szczególnie dla osób pracujących zdalnie (ale nie tylko). Zajrzyjcie na naszą stronę (link znajdziecie obok w danych kontaktowych)  – tam możecie pobrać pełną treść naszego e-booka.