Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HTL- STREFA S.A.

Adamówek 7
95-035 Ozorków
łódzkie, Polska
Telefon: 24 721 92 91
[email protected]

htl-strefa.com

O nas

HTL-STREFA jest największą na świecie firmą z branży urządzeń medycznych, rozwijającą, wytwarzającą i eksportującą nakłuwacze bezpieczne, lancety personalne, igły do wstrzykiwania insuliny, bezpieczne igły oraz urządzenia nakłuwające.

Naszą Misją jest stałe zapewnianie bezpieczeństwa personelowi medycznemu i komfortu pacjentom na całym świecie, poprzez wykorzystywanie naszego doświadczenia, zaawansowanych technologii i innowacyjnego myślenia.

Wdrożona polityka jakości oraz dostosowanie się do zasad odpowiedzialnego biznesu pozwala nam osiągać przewagę konkurencyjną, zapewnia stabilność i buduje wiodącą pozycję naszej firmy na rynku.

Wykorzystujemy strategię ciągłego doskonalenia i modernizacji naszych produktów, wdrażając ulepszenia i wprowadzając nowe rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia.

HTL-STREFA ma dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Polsce oraz dwa biura sprzedaży i marketingu w Warszawie i Marietcie, w stanie Georgia w USA.

Wysoko cenimy wiedzę i doświadczenie. Z naszymi pracownikami budujemy wartość marki HTL-STREFA na całym świecie.

Wspólnie realizujemy cele w obszarach:

Zarządzanie Jakością i Wymagania Prawne
Praca w komórkach działu Zarządzania Jakością umożliwia współuczestniczenie we wdrażaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu Systemu Zarządzania Jakością według wymagań normy ISO 13485, wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla wyrobu medycznego, ustawy dla wyrobu medycznego (Polska) oraz wymagań FDA CFR 21 part 820, 803,806 J-PAL oraz innych właściwych dla naszej branży. Praca w obszarze jakości pozwala zdobywać wiedzę dotyczącą procesów certyfikacji systemu jakości oraz rejestracji wyrobów medycznych na wszystkich rynkach świata. Specjaliści ds. jakości współtworzą, rozwijają i wdrażają nowoczesne narzędzia jakości oraz inicjują zmiany w systemie jakości w celu jego ciągłego doskonalenia.

Technologia, Optymalizacja Procesu
Nasi inżynierowie technolodzy, sprawują pełną kontrolę nad jakością i wzornictwem oraz pozostałymi aspektami wytworzenia produktu. Praca w tym obszarze gwarantuje udział we wdrożeniach, modernizacjach i optymalizacji innowacyjnych technologii produkcji. Pracownicy z obszaru technologicznego uczestniczą w doborze maszyn, narzędzi, materiałów i metod technologicznych, mających na celu wsparcie procesu produkcji oraz zapewnienie najwyższej jakości wyrobów HTL-STREFA.

Automatyka i Automatyzacja Procesu
Codzienne z zakładów HTL-STREFA jest wysyłanych blisko 10 milionów produktów! W dużej mierze to zasługa doskonale wyposażonych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych, zaprojektowanych i nadzorowanych przez naszych konstruktorów oraz inżynierów procesu automatyki i automatyzacji.
Praca w tym obszarze pozwala rozwijać i doskonalić umiejętności z zakresu procesu montażu, pakowania czy wtrysku, udostępnia szeroką wiedzę zaawansowanych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych do procesu produkcji i automatyzacji.

Badania, Rozwój i Innowacje
Konstrukcje naszych produktów cechuje ergonomia, prostota i niezawodność. Nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania rynku medycznego. Aby zapewnić najlepszą jakość i sprostać zmieniającym się potrzebom pacjentów, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój. Testujemy nasze produkty, modernizujemy oraz wprowadzamy nowe rozwiązania zgodne z międzynarodowymi normami jakości. Praca w obszarze Badań i Rozwoju to współpraca z międzynarodowym zespołem.

Sprzedaż i Marketing 
Jesteśmy światowym liderem, dostarczającym wyroby medyczne i firmą z globalnym doświadczeniem w ponad 80 krajach. Koncentrujemy się na strategicznej sprzedaży dla najważniejszych międzynarodowych koncernów medycznych, a także własnych wyrobów pod marką HTL-STREFA, współpracując z międzynarodowymi lokalnymi dystrybutorami.
Praca w obszarze Sprzedaży i Marketingu pozwala współuczestniczyć w budowaniu marki HTL-STREFA na całym świecie, poznawać ludzi z różnych obszarów geograficznych świata i kultur. Gwarantuje kontakt z międzynarodowymi klientami, korespondencję handlową, poznawanie sieci dystrybucji, nowych segmentów i kanałów sprzedaży oraz zgłębianie nowoczesnych narzędzi sprzedażowych.

IT
Bezpieczeństwo sieci informatycznej, to gwarancja swobodnej pracy systemowe całego naszego zespołu. Cenimy wsparcie kolegów działu IT, którzy w dobie zaawansowanej techniki, ułatwiają nam sprawne wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi IT.
Praca w dziale IT pozwala poznawać nowe rozwiązania informatyczne, uczestniczyć we wdrożeniach i zmianach oprogramowania do procesów, a także nadzorować spełnianie wymagań dla zapisów zawartych w wymaganiach normy ISO 13485, FDA CFR 21 part 11. oraz innych właściwych dla naszej branży.

Finanse i Administracja
Praca w komórkach finansów i administracji, to możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu kontrolingu, księgowości, a także kadr i płac. Nasi Specjaliści z obszaru finansowego pomagają kreować politykę rachunkowości, politykę podatkową, systemu rozliczeń wewnętrznych i zewnętrznych, kontroli finansowych, projekcji finansowych krótko i długoterminowych, a także administracji personalnej i administracji płac.

HR
Celem zespołu HR jest działać tak, by pracownik „chciał przychodzić do pracy”. Dział HR rozwija i wdraża inicjatywy wzmacniające zaangażowanie pracowników i ich satysfakcję, a także właściwe postrzeganie marki Pracodawcy HTL- STREFA na rynku pracy. Odpowiada za efektywność komunikacji wewnętrznej w obszarach rekrutacji i adaptacji zawodowej oraz za rozwój kompetencji pracowniczych poprzez realizację polityki szkoleniowej i utrzymanie jej spójności z Systemem Zarządzania Jakością. Współpracując ze wszystkimi działami w organizacji, z poszanowaniem zasad Polityki Zrównoważonego Rozwoju Grupy HTL-STREFA, dział HR stoi na straży wartości firmy i zasad współżycia społecznego.

Produkcja
Obszar produkcji, wspierany jest przez ponad 1000 pracowników. Produkcja to szeroki obszar realizacji zawodowej. Praca w wybranej strefie produkcyjnej, pozwala na zgłębianie wiedzy, dotyczącej zaawansowanych procesów operacyjnych, każdego z etapów produkowania naszych wyrobów: nowoczesnych technologicznie procesów Montażu, Pakowni, Wtryskowni, Sprężyn, Szlifierni Igieł, a także Utrzymania Ruchu i Infrastruktury, Kontroli Jakości i Produkcji oraz Magazynu. Pracownicy obszaru produkcji odgrywają bardzo ważną rolę w organizacji poprzez wpływ na poziom efektywności procesu produkcyjnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)