Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HTI Zachód

ul. Wichrowa 28
60-449 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 84 98 190

www.hti-bp.pl

NIP: 7811825726

Lokalizacje:

HTI Centrum

ul. Papiernicza 5
92-312 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 677 49 62

www.hti-bp.pl

HTI Południe

ul. Instalatorów 1
32-085 Modlniczka
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 255 67 40

www.hti-bp.pl

HTI Północ

ul. Przywidzka 4
80-174 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 66 87 100

www.hti-bp.pl

HTI Śląsk

ul. Klonowa 1
Stanowice
55-200 Oława
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 301 11 49

www.hti-bp.pl

HTI Warszawa

ul. Cieślewskich 44
03-017 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 510 78 00

www.hti-bp.pl

Handel Techniką Infrastruktury

HTI to solidny partner w dostawach materiałów wodociągowych, kanalizacyjnych dla drogownictwa oraz instalacji przemysłowych. Jako sieć największych hurtowni w Polsce zapewniamy kompletną ofertę materiałów dla inwestycji infrastrukturalnych. Ponadto nasza oferta obejmuje artykuły branż: instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, uzdatniania wody oraz niekonwencjonalnych źródeł energii. Nasi klienci to największe firmy wykonawcze w zakresie inwestycji infrastrukturalnych, budowlanych oraz kilkanaście tysięcy firm instalacyjnych w całym kraju.

Kogo szukamy?

Największą siłą Grupy HTI są ludzie którzy, od ponad 20 lat budują jej markę i zaufanie na rynku. Nasi klienci w każdej sytuacji mogą liczyć na fachowe wsparcie mobilnych oraz stacjonarnych działów technicznych i handlowych. Stawiając na doświadczenie i wysokie umiejętności pracowników, firma HTI sukcesywnie poszerza obszar swojej działalności i zdobywa zaufanie nowych klientów. Szukamy ludzi, którzy będą chcieli realizować naszą misję. Mamy miejsce dla osób o różnych zainteresowaniach i profilach zawodowych, osób różnych płci i wieku. Od każdego oczekujemy pełnego zaangażowania i bardzo dobrej współpracy w zespołach, nieustannego poszukiwania udoskonaleń w swoim obszarze i poszanowania naszej etyki organizacyjnej. Szukamy osób z wykształceniem technicznym, doświadczonych specjalistów oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Jeśli jesteś osoba odpowiedzialną, świadomą wagi powierzanych zadań a Twoja wiedza i umiejętności mogłyby przyczynić się do sukcesów naszych Klientów, jesteś we właściwym miejscu!

Rzetelność i gwarancja jakości

W celu profesjonalnej obsługi klientów z zakresu inżynierii lądowej i przemysłu w 2008 roku powstała w Polsce sieć 6 samodzielnych spółek komandytowych HTI BP. Dzięki 15 bazom logistycznym rozlokowanym w całym kraju tworzymy wyjątkową sieć magazynów, która zapewnia naszym klientom szybką i kompleksową obsługę. Celem Grupy HTI jest dostarczanie produktów nie tylko w korzystnej cenie, ale przede wszystkim o bardzo dobrej jakości. W trakcie naszej wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę wyłącznie z producentami, którzy spełniają powyższe standardy. Dzięki takiej polityce nasi partnerzy zawsze mają pewność, że dostają najlepszy produkt w najlepszej cenie. Spółki HTI BP wchodzą w skład Grupy HBH skupiającej siec spółek BIMs PLUS i HYDROSOLAR w Polsce oraz europejskiej Grupy HTI International z siedzibami w Austrii, Bułgarii, Czechach, Niemczech i Rumunii. Ta z kolei jest częścią Grupy GC która posiada ponad 800 lokalizacji w 18 krajach.

HTI w Polsce

  • 6 spółek komandytowych
  • 17 biur handlowych
  • 140 pracowników

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)