Dane kontaktowe

HSV Polska Sp. z o. o.

Laskowicka 12/20
94-104 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7491833077

Poznaj nas

HSV Moulded Foams Group jest liderem w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych w Europie; mamy spółki operacyjne w Polsce, Niderlandach, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Czechach. W Polsce w każdej z naszych zakładów produkcyjnych zatrudniamy ok 100 pracowników dzięki czemu od lat udaje nam się utrzymać atmosferę rodzinną, pracujemy wśród ludzi którzy się dobrze znają i mogą na siebie polegać.   

Wytwarzamy produkty formowane np. z airpop® engineered air (EPS), EPP i EPE oraz w wielu innych wariantach technicznych. Zespół HSV liczy kilkunastu wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy są współtwórcami konceptów oraz projektów naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie, otwartość we współpracy z Klientami oraz chęć ciągłego doskonalenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw umożliwiają nam podjęcie każdego wyzwania. Naszymi Klientami są zarówno czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki, motoryzacji i urządzeń, jak również wiele małych i średnich przedsiębiorstw, którym zapewniamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy elastyczni i znamy się na naszym fachu – nasz świat kręci się wokół nich!

Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO TS 16949, ISO 27001, projekty prowadzimy zgodnie z VDA, PPAP, FMEA, HACCP.

Środowisko

Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem jeśli tylko będziemy używać naszych zasobów w mądrzejszy sposób.

Tworząc nasze produkty wykorzystujemy jedynie 2% surowca, pozostałe 98% to po prostu zwykłe powietrze, dzięki czemu nasze produkty są bardzo ekonomiczne i zapewniają nieskończone możliwości recyklingu

Nieustannie dostosowujemy benefity do potrzeb naszych pracowników

Nasi pracownicy mają zapewnioną profilaktyczną opiekę medyczną oraz korzystają z możliwości rozszerzenia pakietu o opiekę nad bliskimi.

Zrowie pracowników łączymy z ich sportową kondycją dlatego zapewniamy dofinansowanie do karnetów sportowytch i rekreacyjnych z dostępem do obiektów na terenie całego kraju.

Jesteśmy elastyczni przy dostosowaniu zmian praocowniczych do ich potrzeb rodzinnych, pracownicy administracyjni mogą liczyć na elatyczne godziny pracy

Umożliwiamy i zachęcamy do korzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego wierząc, że poczucie bezpieczeństwa pracowników jest niezwykle ważne.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)