Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Wólczańska 125
90-521 Łódź

NIP: 7272838956

O NAS

Jesteśmy ekspertami w przeprowadzaniu sprawnych rekrutacji od 2012 roku. Pracodawcy powierzają nam znalezienie kandydatów na stanowiska tymczasowe, ale również kierownicze, menedżerskie, techniczne i specjalistyczne. Powiedz nam, kogo potrzebujesz, a my wykorzystując nasze doświadczenie, znajdziemy odpowiednie osoby. Dbamy o dobrą atmosferę również wewnątrz naszych szeregów. To ma dobry wpływ na współpracę z Klientami - nasze portfolio liczy ich ponad 150 i ciągle rośnie.

Nasz zespół to grono rekruterów z wieloletnim stażem. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w Twoją sprawę. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na indywidualne podejście i dynamiczne dostosowanie się do sytuacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dobierzemy odpowiednie narzędzia, aby w pełni zadbać o Twój komfort - niezależnie od zleconego nam zadania. Nasze oddziały znajdziesz w województwach łódzkim, lubelskim, wielkopolskim, świętokrzyskim i pomorskim.

DLA KANDYDATA

Mamy prostą zasadę - Kandydat to Klient. Wszystkim zapewniamy najwyższą jakość obsługi i dbamy o dobre relacje. Rynek pracy jest niezwykle dynamiczny, dlatego nawet odrzucony kandydat teraz, w przyszłości może okazać się tym idealnym. Stawiamy na transparentność i jasny przekaz. Budujemy partnerskie stosunki, ponieważ sami chcielibyśmy być traktowani w ten sposób.

Zawsze służymy radą, pokazujemy punkty, które warto poprawić - dzięki temu dbamy o rozwój. To właśnie dlatego nasi kandydaci z chęcią wracają do HSS Work, nawet jeśli wcześniej nie udało się znaleźć pracy raz czy dwa. Pomagamy rozwiązywać problemy, rozumiemy potrzeby i wychodzimy naprzeciw. 

DLA PRACODAWCY

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Rekrutacja pracowników tymczasowych jak i wykwalifikowanych ekspertów to nasza domena. Specjaliści z działu rekrutacji i działu handlowego HSS Work przeprowadzają proces badania potrzeb tak, aby w pełni zrozumieć charakter projektu rekrutacyjnego.

Następnie dobieramy odpowiednie narzędzia rekrutacyjne, budując zaufanie kandydatów w stosunku do Ciebie. Przez wiele lat działania wypracowaliśmy bezawaryjny system działania. Zawsze wywiązujemy się ze złożonych klientom i kandydatom deklaracji. To właśnie jest fundament działalności HSS Work, który pozwala nam od niespełna 10 lat pomagać ekspercką wiedzą ponad stu pięćdziesięciu przedsiębiorstwom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)